Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Szakítsak? Mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Szakítsak? Mi lenne a helyes döntés? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és van egy barátom.(már 1 éve) Szóval minden oké volt de most márciusban minden megváltozott...Ez egyik évfolyamtársa "kiszívta" a nyakát és én eléggé kiakadtam de nem szóltam semmit...De szarul esik.A másik meg,hogy van úgy hogy az évfolyamtársa(i)val megy el valahova...És azok a csajok elég nagy ribik...De közben meg mindig mondja,hogy nagyon szeret engem meg minden.(neki én vagyok az első barátnője,és nekem ő az első barátom) szóval ezt nem értem....elmegy ribancokkal mindenfele közben meg ha azt mondom hogy ez így nem lesz jó akkor azt mondja hogy változtat meg elsírja magát,hogy ne szakítsak vele....mit tegyek?? kérlek normálisan válaszoljatok!! nagyon fontos lenne!!! minden normális válaszolónak előre is köszönöm!!!

2013. ápr. 19. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Adj neki egy hetet. Ha nem változik, dobd ki a francba.
2013. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan nagy ribancok, akkor valószínűleg szögeli őket.. De amúgy, mért nem beszéled meg vele?
2013. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én nagyon szeretem és nagyon szerelmes vagyok belé még mindig.:/
2013. ápr. 19. 18:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Gáz a srác, igazából még fiatalok vagytok, nem muszáj leragadnotok egymás mellett, és van egy olyan érzésem, hogy ő már csak a korából kiindulva is kicsapongó lesz.
2013. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélni de akkor azt mondja hogy változik és el kezd sírni hogy ne szakítsunk mert megváltozik
2013. ápr. 19. 18:19
 6/14 anonim ***** válasza:

kiszívta egy lány a nyakát? ő hagyta nem?

akkor erről ennyit, Neked kell dönteni, csak gondold végig N

2013. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ülj le beszélni vele és mondd el,hogy neked ez így rossz,változtasson.
2013. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos hagyta...
2013. ápr. 19. 18:22
 9/14 Aladárkiss ***** válasza:
Rengeteg barátod lesz még. Ő csak az első..!!!
2013. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jol feltetted nekünk a kérdést. Ha valaki azt irja, hogy szakits, a válaszod: nagyon szereted. Ha elkapod akkor elsirja magát, te meghatodsz, de az igéretek ellenére nem változik semmi. Én ugy látom, a btodnak még nem kellene egy igazi bnö. Kisfiu még ehhez. (Kora?) Szerintem neked az lenne a legjobb, ha euzt a kapcsolatodat szépen leépitenéd és lehetöséget adnál magadnak egy jobb lehetöségre. Dönteni neked kell!!
2013. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!