Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti, hogy viselnétek?

Figyelt kérdés

A barátnőm fb-n exétől azt kérdezte hogy szereti-e. Persze ő azt válaszolta neki hogy aranyos meg minden, de azt nem mondaná hogy szereti.


Kérdőre vonjam a barátnőm hogy miért írogat ilyeneket.Mert állítólag engem szeret és velem akarja leélni az életét.


2013. ápr. 22. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod te, hogy a barátnőd kitől mit kérdez f@szbúkon?
2013. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csiripelték a kis madarak :D
2013. ápr. 22. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Bár akkor rájön h feltörted a face-t. Inkább kérdezgetsd hogy szeret e téged, hogy az exeivel hogy áll most?
2013. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na várj ha jól értelmeztem a kérdést a barátnőd kérdezte a pasitól? akkor igen jobb lenne ha ezt megbeszélnétek mert azis lehet hogy egy nagy félreértés és nincs semmi de talán van. Szóval ezt jobb lenne megbeszélni
2013. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez azért jelent valamit...

Az is,hogy kérdezte,meg az is,hogy te bele nézel a csajod facebookjába...

nem hinném,hogy nagyon együtt fogtok maradni.

2013. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából Ö a lelki társa bnőmnek neki mondja el mi bántja velem kapcsolatban. Nem volt köztük sosem igazi kapcsolat csak szex.
2013. ápr. 22. 10:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi?Lelki társ,meg szex...hát ez nagyon igazi kapcsolatnak tűnik.
2013. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jézusom, nagyon naiv vagy.

Persze lelki társak, megszex is volt köztük, meg kérdezgeti hogy szereti-e? De persze veled akarja leélni az életét....jó duma. Szerintem a barátnőd azt sem tudja, hogy melyikőtöket akarja.

Meg kéne vele beszélni. Nehogy már a szeretője legyen a lelkitársa...:D Meg milyen már, hogy más fiúval beszéli meg azt, hogy veled mi nem oké? Nekem meg sem fordulna a fejemben az, hogy a magánéleti problémáimat kiadjam egy másik férfinak, főleg nem egy olyannak akivel kapcsolatom is volt

2013. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, de csak beszélgetnek, nem találkozgatnak. Írta neki a pasi hogy szeret vele beszélgetni... Amúgy a kapcsolatukról én is tudtam, mert bnőm el mesélte nekem,mikor még nem jártunk. A csávó tett neki ajánlatokat is hogy menjen át hozzá mint régen. Barátnőm válasza az volt hogy nem tudna engem megcsalni. Eszem szerint már rég szakítottam volna barátnőmmel, mert nem szeretem ha hátam mögött hülyének néznek meg kibeszélnek, de nagyon szeretem.
2013. ápr. 22. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem visszavágyik hozzá, azért kérdezte hogy szereti-e. Amúgy tök értelmetlen felesleges dolog egy extől megkérdezni, hogy szeret-e. Ha szeretne veled lenne nem az exed.
2013. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!