Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolat mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolat mennyire működik a valóságban?

Figyelt kérdés

Sajnos én csak ezekre támaszkodhatok, a közelemben meg nem találok senki olyat akit szeretni tudnék. Ugyan szeretnék elmenni ebből a megyéből, de nincs rá pénzem, munkát sem találok.


22/F


2013. ápr. 22. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy működik, ha van látható esély arra, hogy hamarosan nem távkapcsolat lesz. Egyébként pár hónap után belefáradtok vagy megkattantok a másik hiányától.
2013. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogos! Inkább az a kérdés időben mennyire működik. Mert előbb utóbb vagy megszűnik, vagy nem lesz már távkapcsolat. A leghosszabb amit én láttam az 3 év volt... szóval elég sokáig tartható a dolog azért
2013. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a két féltől függ.Van aki bírja,más kevésbé.Rendkívül erősnek kell lenni,és bízni a másikban,mert ha bizalom hiányzik,akkor megette a fene az egészet.Egyébként van előnye is:)
2013. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Én lassan 3 éve leszek együtt a barátommal távkapcsolatban (280 km) és nagyon ritkán tudunk csak találkozni, de még mindig szeretjük egymást. Persze vannak akiknél ez nem működik jól, mert nehezen viselik, hogy nincs mellettük mindig az, akit szeretnek... Szerintem adhatsz a dolognak egy esélyt. De az egésznek az alapja a kölcsönös odaadás, bizalom, hűség és szeretet. :)
2013. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!