Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek a távkapcsolat mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a távkapcsolat mennyire működik? Mennyi az esély rá hogy együtt maradunk a párommal?

Figyelt kérdés
A párom Pesten tanul én meg Győrben. Csak hétvégén látjuk egymást :(

2013. ápr. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Győrből hamar el lehet jutni Pestre. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor ez áthidalható.
2013. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy távkapcsolat csak akkor működik ha van rá esély hogy a nem túl távoli jövőben ez az állapot megszűnik. Tehát mondjuk úgy látszik a fény az alagút végén. De hosszú távra, így normális kapcsolatot berendezni nem lehet, maximum ideiglenesen működik. Tapasztalatból mondom. Nekem nem sikerült.
2013. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem táv.Az semmiség,akár minden nap meg lehet tenni azt a távot,1 és negyed óra kb az oda út.Én nekem Kapuvár Nyíregyháza volt ami 400 km-es táv.1.5 évig húztuk.A tietek nem távolság,akár naponta 2 naponta meg lehet tenni.
2013. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Pécs - Budapest távot csináltuk több, mint egy évig. Aztán megoldottuk, hogy együtt legyünk és ingáztam Pécsre vizsgázgatni. Most már az esküvőre készülünk, és családot tervezünk. Ha két felnőtt ember van egy kapcsolatban, megoldható minden. De tenni kell azért, hogy ne álljanak meg a dolgok. Én így gondolom.
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5 évig voltam együtt a barátnőmmel:) 5 békéscsabai én meg pesti:)
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen esélyes a kapcsolatotok.

Nekem a barátom Törökországban lakik, félévente egyszer tudunk találkozni. Szörnyű, nagyon hiányzik, de tudjuk, hogy megéri várni egymásra, mert amikor találkozunk, az az időszak amikor végre láthatjuk egymást... Az valami csodálatos :) Szerintem(!) a távkapcsolat csak még jobban "életben tartja" a szerelmet, persze csak akkor, ha mindkét fél hűséges:)

2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Örüljetek, hogy csak ekkora a táv, és megtudjátok oldani. És igen, működhet, csak tenni kell érte mindet félnek. Ha 2 ember szereti egymást, akkor a távolságot is legyőzik.
2013. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy én most megyek férjhez a szerelmemhez, akivel 3 évig éltünk ilyen távkapcsolatban.
2014. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!