Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden nő egyforma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nő egyforma? Vagy netán egy buta általánosítás lenne csak?

Figyelt kérdés
Férfi haverjaim mindig azt mondogatják, úgy okítanak engem, hogy egy nő ilyen olyan amolyan, párkapcsolatok terén is. Egy nő gondolkodása ilyen ... stb Valóban ennyire lehet karakterizálni a női nemet?
2013. ápr. 22. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
figyelj ismerkedtem átlagos nőkkel,nem voltak szimpik,butának gondoltam őket,majd elkezdtem ismerkedni diplomás csajokkal,tanárokkal,stb, és meglepetésemre azok is ugyanolyan buta felfogásuak voltak párkapcsolati területen
2013. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
* kategorizálni
2013. ápr. 22. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézd, én elég sokat randiztam, mégsem tudom azt mondani, hogy minden pasi egyforma. Végzettségtől függetlenül.
2013. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ugyanolyan minden nő.. Amennyi nő annyi féle szokások, vagyis nem.
2013. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és sajnos én is azt látom, hogy a NŐK TÖBBSÉGE meglehetősen furcsán gondolkodik a párkapcsolatokról, legalábbis az én felfogásom szerint.

Én ugyanis nem akarom nővé alakítani a partnerem, tiszteletben tartom a férfi gondolkodást, a férfi szokásokat, nem akarom korlátozni, birtokolni, a magam elképzeléseire alakítani, abban hiszek, nem sárkányosodom el a kapcsolataimban, viszont elvárom az őszinteséget és az együttműködést a problémák esetén. Ezzel a mentalitással nagyon sokszor érzem magam egyedül, és sokszor élem meg - itt, ezen az oldalon is - hogy árral szemben úszom. De azért persze nem lehet általánosítani, vannak kivételek nők között is, férfiak között is.

2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Többségében igaz, de akkor is általánosítás, mivel van kivétel.
2013. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez csak általában van így.... de vannak kivételek.... csak még nem találtad meg :)
2013. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
aki skatujázni akar, az talál bárkiben valamit, ami miatt "általánosítani tud"... :) Aki különleges embereket keres, az talál olyat, aki nem átlagos... (általánosításra nem méltó) 22f
2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van amiben igen. Pl. párkapcsolati téren valóban, mert minden nőnek csak a külső számít, a személyiség nem.
2013. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
9es! ez hülyeség, már ne haragudj! Nem vagyok bred pitt, de mindig volt valaki, akinek bejöttem! (még sporosnak sem voltam sportos régebben... ) És nem is a pénzem miatt szerettek... mert az nem volt. :DD
2013. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!