Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves srác vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves srác vagyok, és még nem volt párkapcsolatom. Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban teljesen extrovertált voltam, voltak barátaim, lánybarátaim is, rengeteget lógtam velük. Aztán miután elkerültem középsuliba egyre zárkózottabbá váltam, de még mindig volt néhány oszt.társ, akikkel el-eljárogattam erre-arra. Majd jött egy nagy plátói szerelem. Sajnos egy olyan lányba lettem szerelmes, akinek volt barátja, rengeteget sóvárogtam utána, emiatt teljesen elkerültem mindenkitől. Jelenleg 2 barátom van, még ált. iskolából, de ők teljesen más típusok. Ez egyetemen sem változott, teljesen befordultam, visszahúzódó lettem, jelenleg pedig ott tartok, hogy nincs nőm, és eddig nem is volt.

Külsőmmel nincs probléma, és általában kedves, barátságos is vagyok, csak keveset beszélek és félénk lettem. De mitől? Attól tartok, hogy ez a plátói szerelem, ami 5 (ÖT ÉVIG !) tartott teljesen betett :/


2013. ápr. 22. 18:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Anya, apa elvált születésem előtt. Így anya+nagymama neveltek, akik nagyon szerény nevelést adtak. Ez azonban az általános iskolai évem alatt nem látszódott, csak később.

Valamiért nagyon nehezen viselem a változást, állandóan a múltban élek, emiatt is telepedett rám évekig ez a plátói szerelem dolog, valamiért nem tudok már nyitni, és elengedni bizonyos embereket és dolgokat.

2013. ápr. 22. 18:59
 2/23 anonim ***** válasza:
Velem ez jelen pillanatban történik :/ De nálam az volt a kiváltó ok, hogy nagyon sokat csalódtam pár csajban és a barátaimban is, mert az egész baráti köröm kibeszélt engem a hátam mögött és mástól kellett ezt megtudnom -.-"...De mind1, nem sajnáltatni akarom magamat, de jó hogyha tudod, hogy más is hasonló gondokkal küzd.
2013. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlen nekem. Én 27 vagyok, ocsmány, alacsony, kőbunkó, mégis az utóbbi 13 évből 10ben volt valakim. Biztos h kéne neked nő?
2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Te hány éves vagy? Én 25, és még mindig itthon élek. De ha minden jól alakul jövőre már elköltözöm itthonról, eddig az anyagiak miatt élek itthon, illetve amiatt, hogy nehezen tűröm az élet változásait :/


Nem ilyen voltam én 10-12 évvel ezelőtt. Anyának volt élettársa is, vele meg egy csomót veszekedett, kiabáltak, én meg itthon bezárkóztam a szobámba és csak ábrándoztam a szerelmemről (akivel semmi nem történt) Ez megnyugtatott igazából.

Most viszont teljesen elveszett minden. Egyébként anya már nincs együtt azzal a hapival, akivel állandóan veszekedett...

2013. ápr. 22. 19:04
 5/23 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, de már kilábalóban vagyok ebből az egészből :)
2013. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Inkább változnom kéne. Igaz az, hogy magamnak való vagyok. De én akkor sem ilyen voltam. Néha eljárok egyébként iszogatni a 2 barátommal, esetleg ritkán házibuli is, távoli haverokkal, közös haverokkal.

Az egyik barátom 24 éves, neki sem volt még nője, de ő nem is befelé forduló, hanem eléggé extrovertált.


Furcsa ez.. :))

2013. ápr. 22. 19:06
 7/23 A kérdező kommentje:
"iszogatni" Oké, nem vagyok alkesz amúgy. :))
2013. ápr. 22. 19:07
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy próbálj másokra is figyelni, ne csak magadra. Mikor elmész iszogatni hívjál meg csajokat is, de ne mesélj az életedről, inkább érdeklődj az övék felől ;)
2013. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Milyen csajokat? Már rég nincs kapcsolatom nőkkel, akikkel még gyerekkoromban voltam már rég máshol laknak, új élet, meg minden...nem tartom a kapcsolatot velük. Másrészt meg nekem nem igazán megy ez a spontenitás. Gátlásos lettem sajnos.


Egyébként autista sem vagyok, ha erre lyukadnánk ki.

2013. ápr. 22. 19:14
 10/23 anonim ***** válasza:
Az írásaid alapján nagyon kedvesnek és normálisnak tűnsz, szóval szerintem nyugodtan ismerkedj, és valahogy próbálj meg nyitni a világ felé. Szerintem, amint felfedezed, hogy az új dolgokban, a változásban is van jó, már ez sem fog zavarni. Jó, a végére még egy nagy közhely, hogy sportolj valamit, de az én benyomásom az, hogy tényleg segít, boldogabb és magabiztosabb leszel. Hajrá! :)
2013. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!