Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint sosem lesz normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, ha komoly kapcsolatot szeretnék, akkor ugye ott nem a szex az első, viszont nem nagyon tudok a nőkkel elbeszélgetni, mert nincs közös témánk, nem érdekel amit ő mond, meg őt se amit én. Eddig az egyetlen dolog, amivel meg tudtam fogni a nőket az a jó szex volt, de ha az nincs akkor esélytelen hogy bármilyen szinten is megkedveljenek.

23/F



2013. ápr. 22. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez azért is lehet, mert felületes vagy és azok is, akikkel eddig találkoztál, de az is lehet, hogy még nem találkoztál a megfelelő lánnyal.
2013. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ha így állsz hozzá akkor szerintem nem is lesz !

Lehet még nem vagy felkészülve egy komolyabb kapcsolatra. Néha az ember vágyakozik utána, de még fiatal vagy. Tombold ki magad !

Véleményem szerint majd jön amikor jönnie kell.

2013. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vágyom egy komoly kapcsolatra, nem ez a gond, de eddig akikkel összejöttem, azokról kiderült, hogy nekem is azért jöttek össze, mert elég nagy ribancok. Mert valahogyan az első szex után meg tudok nyílni a nőknek, utána már nincs gáz, de addig nem vagyok túl jó társaság.
2013. ápr. 22. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezen neked kell változtatni,szedd össze magad!Tudsz is változtatni,ha akarsz.Ha a szex megy,akkor a duma is menjen:D
2013. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első szex után meg tudsz nyílni? Drága fiam! Akkor ez azért van, mert addig nem is akarsz semmi mást a csajtól, míg meg nem tudod, hogy milyen vele az ágyban. Sajnos ez nagyon sok pasira igaz, nem csak a te korosztályodból. Kicsit megfordult a világ. Ma már előbb az ágyban kell jól teljesíteni, aztán lehet szó másról, nem pedig fordítva... undorító.
2013. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megy, de a sorrend a baj, nekem szex után megy a duma, előtte nem.
2013. ápr. 22. 13:06
 7/15 A kérdező kommentje:
Itt inkább az a baj, hogy ösztönösen bizalmatlan vagyok az emberekkel, nem tudok megnyílni, csak ha már bízom bennük. A férfiakkal ez a bizalom a közös nézeteknél alakul ki. A nőknél meg a szexig nem tudom hogy egyáltalán akar e tőlem valamit.
2013. ápr. 22. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálad ahhoz nem kell szöveg,hogy az ágyba csald?:)Vagy hogyan csinálod?Odamész és lekapod,aztán elmutogatod,hogy szex lesz?:D
2013. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy akit az első este nem sikerült ágybavinni az többet nem lesz rám kíváncsi, utána hiába akarok randit kérni vagy bármilyen közös programot szervezni.
2013. ápr. 22. 13:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy nem megfelelő nőknél próbálkozol?
2013. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!