Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta néha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta néha túl sok belőlem, mert szinte minden nap együtt vagyunk órákat, délutánonként, és azt mondta hogy jó lenne neki egy kis szabadság. Ugye ez nem jelent rosszat? Több lent.

Figyelt kérdés

mindketten 17 évesek vagyunk, 9 hónapja együtt vagyunk, azóta mindennap találkozunk, és mostanában észrevettük hogy valami nincs rendben. Minden kis apróságon összekapunk, hisztizünk és megharagszunk a másikra, ami nem jó, mert régen nem volt ilyen. Engem az is zavar hogy állandóan piszkál, kötekszik, csikiz.. jobban szeretem ha ölelget és szeretget, már mondtam neki de ugyanúgy folytatta.

Most jár az agyam, hogy megunt és azért mondta ezt, vagy már nem szeret úgy mint régen? Mit tegyünk?:(

L.


2013. ápr. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana mind2-töknek egy kis magány.egy héten 3 találkozó bőven elég sztem.
2013. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adjatok magatoknak egy kis teret lehet h kicsit unja h mindig együtt vagytok :) és ha továbbá is fenn áll a balhézás hagyjátok mert csak rosszabb lehet :) én is együtt vagyok a párommal egy jó ideje de nem vagyunk agyba-főbe együtt :) és szerencsére nincs gond :)
2013. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent rosszat. S egy kicsit ki is kell éheztetni a másikra magatokat. Tegyetek próbát, s neked is jól fog jönni. Az a gyanúm mostanra nem sok barátnőd van, s lehet, hogy vissza kellene őket nyerned valahogy. Egy barátság hosszabb időre szól...
2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja az is, hogy mindkét félnek legyen saját élete. Találkozzatok ritkábban, és figyeljetek jobban oda arra, hogy ne kapjatok össze hülyeségeken.
2013. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!