Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa hogy 14 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy 14 éves vagyok és nem csókolóztam és nem jártam még senkivel?

Figyelt kérdés
Én már néha elég cikinek érzem...Jelentkezők lettek volna csak én nem akartam. :/ 14/L
2013. ápr. 22. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki fogalmazd már meg
2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En sem ertem miert lenne ez ciki
2013. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. én sem csókolóztam még. 16/F
2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, jó néhány évvel időseb vagyok nálad, én se még csak nem is csókolóztam de nem tartom cikinek. Ezek után van még kérdésed? :D
2013. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A barátaim közül egyedül én nem voltam még senkivel. Már olyat pletykáltak rólam hogy leszbikus vagyok... Meg mindenki belém köt hogy nekem miért nem jó senki.
2013. ápr. 22. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:

amikor annyi idős voltam xD és általánosba jártam rólam is ezt terjesztgették pedig csókolóztam (az is ilyen fél mp szájrapuszi volt az első):D

Jaj nyugodj meg attól még mert mindenki egymás szájában jártatja a nyelvét a tied addig is tiszta marad és az arra méltó embernek fogod majd adni az első csókod

ne izgulj van aki életébe nem csókolódzott

2013. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

figyelj, abban semmi ciki nincs, ha valaki azt csinálja amit akar. az problémásabb, ha azért csinál dolgokat, mert jaj mit gondolnak róla mások. legyél bátor azt tenni ami neked jó.


kezeld a csesztetés humorral és határozottsággal.

2013. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy ezt jobb ha megszokod, hogy az emberek elvárják mindenkitől, hogy azt csinálja amit ők :D és zavarba jönnek, ha nem, mert azt hiszeik, hogy akkor ők csinálnak valamit rosszul. azt képtelenek megérteni, hogy több embernek különböző dolgok a jók.
2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok! :) És igazatok van csak olyan rossz hogy úgy gondol rám mindenki mint egy apácára. Meg ask.fm-en írták hogy én kinek képzelem magam hogy minden fiút visszautasítok... Persze ők csak azt hallják meg látnak amit akarnak. Arra nem is gondolt szerintem még egyik sem ,hogy azért utasítok vissza mindenkit mert más tetszik.:/
2013. ápr. 22. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
arra figyelj tényleg, hogy hogyan reagálsz erre. mert ha befeszülsz, akkor nem jössz ki jól. akkor jársz a legjobban ha valami közös nevetéssé tudod alakítani az ilyen kérdéseket.
2013. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!