Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa hogy 14 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy 14 éves vagyok és nem csókolóztam és nem jártam még senkivel?

Figyelt kérdés
Én már néha elég cikinek érzem...Jelentkezők lettek volna csak én nem akartam. :/ 14/L
2013. ápr. 22. 21:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
rendben ,köszönöm. :) elég sok mindent nem veszek komolyan (néha azt se amit kéne...) szóval azt hiszem ez menni fog :DD
2013. ápr. 22. 22:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez valoszínüleg azért van mert te nem csak a külső szépséget várod el,hanem szükséged van arra, hogy a "párod" intelligen legyen,tehát partner legyen beszélgetésekhet...

Meg gondolom, hogy nem akarsz csak azért egy kapcsolatot mert a kornyezeted ezt várja el,magad miatt akarsz és ugy gondolod, hogy inkább később legyen,de az tartós...valami ilyesmi zajlik le benned?

2013. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem ciki egyáltalán. Inkább légy ilyen mit hogy 12évessen már terhesen menj haza. L/15
2013. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Arról már kb két éve lekésett,de szerintem 2x ennyi idosen már jó lesz :D
2013. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hungarista! 10/10 , mintha a gondolataimban olvasnál.:) A legrosszabb hogy a körülöttem lévő emberek már szinte elvárják tőlem hogy legyen végre valakim...
2013. ápr. 28. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!