Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a "majdnem" barátomat hogy a haverjaira miért van ideje és rám miért nincs. Szakított velem. Nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Még nem járunk, de alakul a kapcsolatunk. Alig ér rá velem találkozni, de a haverjaival meg igen. Rákérdeztem hogy miért van ez így és szakított velem :(
2013. ápr. 23. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta követelőző vagyok és neki ez nem hiányzik és hallani sem akar már rólam. Mert ezzel a húzásommal olyan vagyok mint a volt nőjei. De csak most először hoztam ezt fel, már régóta tűröm hogy hanyagol engem...
2013. ápr. 23. 11:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a srácot.Neki még nem kell barátnő szerintem vagy nem való 26L
2013. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hülye vagy, ha leálsz egy ilyennel. vagy még nagyon fiatal. illetve a srác is fiatal. ha az első az igaz, akkor értelem szerűen ne foglalkozz vele, és inkább te hanyagold őt. ha a második, akkor meg minden rendben van, gyerekek vagytok még.
2013. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
24 éves én 23 vagyok.
2013. ápr. 23. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt mit elszurnod!
2013. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi szükséged egy ilyen srácra, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi így felkapja a vizet, egy ilyen semmitmondó kérdésen... Minek neki barátnő.
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hala istennek most szakitottatok es nem kesöbb. Inkabb örülj, mert jobb nem lett volna
2013. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a szerencséd. Nehogy már te könyörögj, hogy használjon ki.
2013. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!