Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha egy hónap járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy hónap járás után megkérdeztem, hogy tervezi az esküvőjét? 21/L

Figyelt kérdés
A barátom több vallást is követ. Szóval engem érdekelt, hogy ha egyszer megnősül, akkor az esküvő melyik vallásnak megfelelően fog zajlani. Ez részemről csak szimplán érdeklődés volt és nem arra akartam célozgatni, hogy "mi lesz majd ha összeházasodunk". De mégis olyan hülyén jött ki, mert alig egy hónapja járunk és ilyenkor még szerintem az esküvőt szóba hozni is furcsa.

2013. jan. 31. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem gáz.
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon gáz:D 21 évesen nekem eszembe nem jutott volna, egyáltalán az esküvő....
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha így köríted hogy a vallása miatt érdekel, akkor nem gáz. De ha csak magával a kérdéssel állsz oda, az nagyon hülyén jönne ki valóban :D
2013. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi ilyenkor menekül :D
2013. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Több vallást követni lehetetlen. Illetve elképzelhető több vallási normarendszer szerint élni, de különböző vallások tanításában hinni egyidejűleg nem.
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát vallási kérdésekbe én nem mennék bele, mert én magam nem vagyok vallásos, szóval nem mernék állást foglalni ebben a kérdésben. Engem csak érdekelt, hogy hogy képzeli az esküvőjét. Én eddig csak katolikus/református esküvőt láttam, fogalmam sincs, hogy megy ez a keleti vallások esetén.
2013. jan. 31. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van.

A buddhizmus pl. minden vallást tiszteletben tart,és aminek a szokásai/ünnepei jó dolgokon/családdal való együttléten ,szereteten alapul az tartható is.

2013. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A vallási meggyőződés egy értékválasztás. Az ateizmus, agnoszticizmus is az.
2013. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A buddhizmus tagadja Isten létezését.
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A buddhizmus tiszteletben tart minden vallást,és nem ítéli azokat el.

A lényeg,hogy úgy bánj másokkal ahogy azt te is elvárod tőlük.

2013. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!