Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne a férjem tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne a férjem tudtára hozni finoman, hogy a sok cigiizéstől már megcsókolni sincs kedvem?

Figyelt kérdés

Sajnos már nagyon régóta dohányzik. Mára már odáig jutottunk, hogy hiába mos fogat, meg öblöget szájvízzel rossz a szájszaga, egyfolytában érzem a cigi okozta nagyon kellemetlen szájszagát...Intim helyzetbe egyszerűen már nincs kedvem csókolózni vele, de a hétköznapokban is egyre jobban zavar mikor beszél hozzám, vagy épp alvás közben ahogy rám szuszog. Mondtam már neki ezt finoman, de mikor a cigiről van szó, süket fülekre találok. Arról nem is beszélve, hogy az egészségéért is egyre jobban aggódom, és az a havi 20-25 ezer ft is másra kéne nagyon...

Nekem viszont egyre kiábrándítóbb, és kellemetlenebb ez, mit és hogy kéne neki mondanom, hogy változtasson valamit?


2013. ápr. 23. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már az elején megkértem a barátomat, hogy szokjon le, leginkább az egészsége miatt, nem szeretném mondjuk 20 házasság után elveszíteni. Szerencsére ő megértette és leszokott. Ez nem csak a férjed privát ügye, ami rá kihatással van, az rád is, arról nem is beszélve, hogy ez már elkezdte kikezdeni a kapcsolatotokat. Úgy gondolom, hogy ebben a helyzetben csak határozott fellépéssel érhetsz el valamit, ha eddig tojt a fejedre.
2013. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom ha egy nőnek cigis szaga van,meg kell nekki mondani ennyi
2013. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem is a cigi szag zavarna...Ha "csak" cigi szaga lenne a szájának. Hanem hogy már olyan régóta és sokat szív, hogy tényleg borzasztó szájszaga van tőle... Nem akarok bunkó lenni vele, meg megbántani, de nagyon kellemetlen azért :(
2013. ápr. 23. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:

ez már nem is fog megváltozni bele van ivódva,

mikor összekerültetek is cigizett, így ezért nem fogja érteni, hogy most mit akarsz

már nem is fog leszokni, nem bír N

2013. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni finoman rávezetni, mert különben rájött volna már maga is. Mondd meg neki, hogy büdös a szája és nem veszi már el ezt a szagot az öblögető sem. Lehet hogy elsőre megbántódik, de biztosan átgondolja a dolgot másnapra. Azért azt ő sem akarja, hogy megundorodjál tőle. Meg amúgy is a férfiaknak meg kell mondani, hogy mi van, kertelés nélkül ők nem nagyon értenek virágnyelven.
2013. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, ettől félek én is... volt már pár vitánk, amikor próbáltam meggyőzni a cigiről, de akkor még "csak" az egészségéről, és a pénzről volt szó...

De ez tényleg kezdi rányomni a bélyeget az intim együttléteinkre se. Én szerettem vele csókolózni, előjáték közben, de most már inkább úgy vagyok vele, hogy hagyjuk az előjátékot, és kezdjük a lényeggel...És mikor közben is rám szuszog...akkor is már azt várom, hogy inkább legyen vége, vagy váltsunk pózt mert nem bírom...:(

2013. ápr. 23. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy te szívsz, vagy én. Választhatsz drágám, cigi vagy szakszi.


Bagós nővel sose! Nálam ez alap.

2013. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üljetek le, mondd el neki, hogy mennyire jó volt régen a szex, mennyire bele tudtál feledkezni, hogy élvezted az előjátékot, stb (szépen, hosszan, nagy beleéléssel ecseteld neki), majd azt is, hogy egyre jobban zavar a cigi szag/íz, emiatt már nem élvezed úgy, nem tudod magad elengedni. Nem akartál neki szólni, mert nem szeretnéd megbántani, de szeretnéd, ha olyanok lennének a szeretkezéseitek, mint amilyenek voltak. Tudod, hogy ő mindent megtesz (szájápolás), de ez már nem segít rajta, valami mást kellene kitalálni...
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne finomkodj, egyszerűen mondd meg neki. Esetleg nyomatékosítsd azzal, hogy kiköltözöl a kanapéra aludni, mert nem bírod a szájszagát.

Lehet, hogy megbántódik, de legalább tiszta helyzetet teremtesz.

2013. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

miért jöttél vele össze ha dohányzik és ez téged zavar?


sem én sem a férjem nem dohányzunk....

mi alapból sose jöttünk volna össze egymással hosszútávra úgy hogy a másik dohányzik.... a férjem max esélyt adott volna hogy leszokjak és viszont de ennyi. hosszabb távon mindkettőnknél kizáró tényező volt a dohányzás.


volt régebben olyan pasim rövid ideig aki leszokott, aztán mikor összejöttünk megint rágyújtott... undorító....nem is voltunk sokáig együtt...


nem hiszem hogy változni fog a helyzet. ha nem tudod szavakkal meggyőzni, gondolom lemondasz a házaséletről. csak feltűnik neki, és észbe kap, hogy el fog veszíteni. de ha a cigi fontosabb neki mint hogy együtt legyetek az már régen rossz.....


27/N

2013. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!