Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha elmegyek a barátomhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha elmegyek a barátomhoz hogy beszéljük meg miért szakított velem?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltunk csak együtt de nagyon elhanyagolt. Én rákérdeztem hogy miért (tényleg nagyon számonkérő voltam), és teljesen kikelt magából hogy miért nyaggatom, sok gondja van stb. És hogy akkor legyen vége mert nem bírja ha nyaggatják. Üzenetekre nem válaszol, ha hívom nem veszi fel, sms-re szintén nem válaszol. Arra gondoltam elmennék oda hozzájuk ahol lakik hogy hátha összefutnék vele mikor hazamegy a munkából.
2013. ápr. 23. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag vissza akarod könyörögni magad? hát igen ez elég gáz, ilyenkor van az hogy a "női büszkeséget" feladod. nem túl egészséges dolog :)
2013. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. És hülyeség! Felejtsd el a volt barátodat.
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nem reagál semmire, Neked még cirkusz is kell az utcán

ne égessed már magadat ennyire, nincs értelme, hagyjad a francba N

2013. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj csak,jogodban áll tudni mi baja van,miért szakitott veled és ezt csak szóban tudjátok megbeszélni,ugyis kell
2013. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
te már megpróbáltad többször is,ezt már ink. hagyd:)
2013. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz, ne aláz meg magad, nem kellesz neki
2013. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy ezt szóban szeretném megbeszélni, sokkal jobb lenne úgy. Persze érdekel hogy megalázom magam, de jobban érdekel hogy miért szakított. Egyszerűen kikészülök már ettől az érzéstől. Csak így minden kapcsolatot megszakít velem mintha kitörölne az életéből. Meg facen vesztünk össze amúgy. Írtam neki hogy "Szia mit csinálsz?" és válaszolt hogy "Szia Drágám (L) XY dolgot blabla" és írtam hogy "Miért nem találkozunk ma bezzeg a Petivel ráérsz rám meg soha" na és akkor gőzölt be.


Tudom írni lehet bármit, de akkor miért szívecskézik meg drágámozik az első mondatban, aztán meg kidob? Akkor mégsem jelentek neki semmit?

2013. ápr. 23. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jár egy magyarázat,úgyhogy szerintem menj,de semmiképpen ne könyörögj.
2013. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehát könyörgöm ott volt a magyarázat: a Petire ráért, rád meg nem. Szóval annyira nem érezte jól magát veled, hogy több kedve legyen hozzád, mint a Petihez. Vagy máshoz. Szakított, és nem is lép veled kapcsolatba.

Nem értem, milyen magyarázatra van még szükséged?

2013. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De én beleőrülök hogy így dobott engem. Semmi magyarázat hogy "ez és ez van" ráadásul nagy-nagyon hiányzik. Mikor nem találkoztunk akkor is hiányzott de akkor ott volt hogy "úgyis találkozunk valamikor" és volt miben reménykedni hogy hátha meg fog szeretni.

De így semmi esély, soha sem fogom már látni hogy tisztázzuk :(( Nagyon ki vagyok készülve.

2013. ápr. 23. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!