Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha először fogok menni a barátomhoz, de nem lesz szex?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz, csak egyszerűen nincs jó tapasztalatom a szexben, az előző barátom nem figyelt rám, hiába mondtam, hogy fáj, azt mondta, hogy ne hisztizzek! Meg sok dolgot erőltetett, és nagyon félek. Mennyire lesz ciki, mert lehet, hogy ő beleéli magát meg minden. Amúgy még konkrétan nem került szóba a szex. Nem vagyunk már fiatalok, 25 körül vagyunk mindketten.
2013. jan. 19. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem gáz, azt viszont nem értem egyáltalán mért voltál együtt az előző 'barát'-oddal.
2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szerettem, és akkor még fiatal is voltam.
2013. jan. 19. 19:59
 3/7 PureGame ***** válasza:
100%

A szexet nem szabad erőltetni, de azt tudni kell, ha hosszabb ideig nincs szex vagy rossz, tönkreteszi a kapcsolatot. Az első pár alkalomkor nem gáz, ha nincs. Nem ciki. Ezt ti érzitek majd mikor lesz ott az idő.


Még egy tudnivaló: minden kérdésben a "NEM" a döntő egy párkapcsolaton belül.

2013. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előre mondjam is meg neki, hogy nem állok még készen?
2013. jan. 19. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj neki előre ha így jobban érzed magad. Beszéld meg vele a dolgot mond el neki ,hogy miért nem szeretnéd még. Ha normális akkor megérti ha nem akkor nem illetek össze.
2013. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doktor Jo ***** válasza:
100%

Nézd szerintem a kapcsolatok többsége azért megy tönkre, mert az emberek nem képesek arra, hogy leüljenek megbeszélni a problémáikat, véleményüket a másikkal. Pedig ez sok kapcsolatba pozitív változást hozna. Ha ne szeretnél vele azonnal lefeküdni, mond meg neki, de egyben indokold is meg miért, hogy ne érezze azt vele van bajod. Mikor komolyan gondolsz valakivel egy kapcsolatot akkor szerintem ez simán belefér, ha neki pedig csak sexre kellesz akkor pedig, jobb ha lépsz mert nem akarsz gondolom abban a hibába esni mint korábban.

Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul korrekt válaszokra számíthatsz :)

2013. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg lehet vele beszélni, 25 év körül már elég érettnek kell lennie ahhoz, hogy ezt megértse. Ha komoly kapcsolatban gondolkozik, akkor simán kibírja ha nem lesz egyből szex. De tényleg beszéljetek róla, mert lehet, hogy az elején gátlásos leszel a szexben, ő meg nem fogja érteni, mi bajod van.
2013. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!