Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet megfogni a fiú lelkét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megfogni a fiú lelkét?

Figyelt kérdés

Van egy sárc, akivel nagyon sok időt töltök, kettesben is, rengeteget vagyunk együtt, igazából egy barátságból alakult ki ez a szorosabb állapot.

Mostanában felmerült, hogy mi lenne ha nem csak barátok lennénk, hanem összejönnénk (mi ezt kicsit komolyabban gonduljuk mint az átlag, a járás egy tényleges kapcsolatot jelent nálnunk nem azt hogy 2 héten belül keresünk másikat)

És azt mondta erre a srác, hogy nem szeretne velem tovább lépni addig, ameddig lelkileg nem vonzódik hozzám csak szexuálisan...

Magyarul nem szerelmes, mondta hogy szeret velem lenni, beszélgetni, hülyéskedni, bejövök neki nagyon, de nem szerelmes és addig amig ezt nem érni ő nem szeretne járni velem. (tudom hogy ez nem egy kamu duma mert nagyon jól ismerem már)

HOGY lehet valahogy megérniteni a fiú lelkét?

Rengeteget beszélgetünk, nagyon öszintén nyitottan, mit tudok még tenni az ügy érdekében?

Én elég szeretmes vagyok belé :D


Légyszi valaki tapasztaltabb segitesen :DDD

19/L


2013. ápr. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

a fiúk lelkét semmivel, a kapcsolat elején.

A férfiaknak az ösztöneit lehet először megfogni, csak utána a lelkét is ha komoly kapcsolatot akarsz

2013. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmivel. Ha a fiú eddig nem szeretett beléd nem tudsz semmit tenni. úgy kell beléd szeretnie ahogy vagy... nem kell érte nagy dolgot tenned. lehet h egyszerűen nem illetek össze csak barátilag. De az is lehet h idővel beléd szeret... csak annyit tudok mondani h türelem:))
2013. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az idő megoldja, add önmagadat, legyél törődő.


Tudod, a gond ott kezdődik, ha valaki szexuálisan nem jön be a másiknak. Na, onnantól lehet bármit kezdeni, ha nincs meg a vonzalom, a másik teste iránti vágy és az a bizonyos kémia, akkor lehet bármit tenni, nem fog működni sajnos...


Szóval maradj olyan, amilyen most vagy, idővel beléd szerethet. :)

2013. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!