Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem úgy "megfogni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy "megfogni" a pasit, ha a legközelebbi találkozásunkkor visszautasítom (vagyis nem engedek többet mondjuk egy puszinál)?

Figyelt kérdés
Régen jártunk, multkor találkoztunk és lefekudtunk.. Én őt komolyan nagyon kedvelem, vagyis inkabb odáig vagyok érte a szakítás óta :( és nem tudom mit tegyek, hogyan viselkedjek, hogy ismét tobb legyen köztünk és ugyanugy nézzen rám mint mikor egy par voltunk. :(
2013. jan. 25. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nevetséges lenne.
2013. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne nevetséges? Az ember hibazhat és oké, hogy valoszinuleg tudatában van annak mennyire fontos nekem, de talan leeshetne a tantusz, hogy mindig nem leszek ott neki..
2013. jan. 25. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen esetben nem... egyszer lefekszel vele utána meg csak puszi...
2013. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek folyton taktikázni a nőknek...
2013. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de ha egyszer már szex volt köztetek akkor ha most visszautasítod, 2dolgot fog leszűrni belőle

1. szűzk.rva vagy

2. csak szórakozol vele

A férfiak nem kombinálnak, mondd meg mit szeretnél abból értenek. Nem gondolatolvasók, nem értik azt, hogy mi mit kombinálunk. Ebben biztos lehetsz :)

Ha többet szeretnél, akkor csókold meg, csókolózzatok, de pl ne feküdj le vele az első randin. Beszéld meg vele, hogy többet szeretnél, mint szex.

2013. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Régen jartunk, tobb honapig. Most egyszer csak lefekudtunk. Legközelebbi talalkozasunkkor is biztos akarja majd de én azt nem, hogy csak szexre használjon. Akkor hagyjam h megcsokoljon pl, de ne fekudjej le vele?? Nem értem őt :|
2013. jan. 25. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

így van. Amikor meg akar csókolni, azt hagyjad nyugodtan, ha meg többet szeretne, akkor azt meg finoman elutasítod. Ez után úgyis meg fogja kérdezni, hogy miért? Te meg szépen elmondod őszintén, hogy szereted és többet szeretnél, mint szex. Szeretnéd újrakezdeni tiszta lappal, romantikával miegyébbel.

De ha csak puszit adsz az arcára, akkor tuti lelép majd szó nélkül

2013. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, ezt az eszembe vésem. :D Úgy beszéltük mikor veget ernek a vizsgák nekem meg minden, akkor felhív h mikor és hogy talalkozzunk legkozelebb. Addig én ne keressem, ugye? Csak majd ha ő is, igaz? :S
2013. jan. 25. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt, ahogy érzed. Ha azt mondta, hogy vizsgák után keresni fog, akkor hagyjad.
2013. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 secdeal válasza:
miért olyan nehéz manipuláció nélkül megmondani neki?
2014. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!