Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjátok, becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjátok, becézitek a férjetek\\feleségetek vagy a barátotok\\barátnőtök?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

most én ezt egyáltalán nem cseszegetés képpen írtam neked ha esetleg annak vetted akkor sajan ez van...

amúgy elolvastam már párszor amit te írtál de attól még leírhatom a kérdésem ha én szeretném mert ugyebár lehet hogy az eddigi ehhez hasonló kérdések már régebben lettek feltéve és azok már az utolsó oldalakon vannak és addig nem bitos hogy mindenk elnézeget... érted mire akarok célozni vagy mi akarok ezzel mondani??

ha megbántódtál akko bocs... amúgy meg ha akarsz írj amit gondolsz legfeljebb lepontoz valaki ( hozzáteszem nem én mert az nem szokásom, még a tiédre és maximumot adtam) na mindegy ennyit erről... nincs kedvem veszekedni


a többiek pedig ha AKARNAK írhatnak :D:D

2009. szept. 28. 15:09
 12/12 A kérdező kommentje:
huh látszik hogy gyorsan írtam :D lemaradt néhol pár betű XD
2009. szept. 28. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!