Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik legjobb barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátnőmnek tetszik a bátyja jobb lenne inkább ha elfelejteném?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene? Ha te is tetszel neki, a barátnőd csak örülhetne nektek.
2013. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jártam egyik legjobb barátnőm bátyjával, első szerelem... És hiába, hogy szakítottunk- ő dobott-, eleinte kicsit kínos és furcsa volt, hogy most egy másik szobába járok hozzájuk, de attól még a barátságunk a lánnyal egyáltalán nem romlott meg, azóta is még mindig barátnők vagyunk, ugyanolyan jók. :) És ő még támogatott előtte is, közben is és utána is, szóval kétlem, hogy bármi baja lett volna vele :D Egy próbát megér, szerintem :)
2013. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az hogy nem vagyok benne biztos hogy én is tetszek neki ő egyszer rám írt facen és több órát beszéltünk de azóta nem írt. Szerintetek én ráírjak???
2013. ápr. 23. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne szerencsétlenkedj már itt! Tessék ráírni, h. te úgy érzed, h kettőtök közt esetleg valami komolyabb is lehetne, és ha vevő rá, akkor menjetek el valahová kettesben!

Nagyon rövid ám ez az élet, tessék élni, és néha hibázni, mert ez is a része!!

2013. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az valószínű, hogyha szakítotok, a barátnődet is elveszíted.
2013. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) utolsó én ettől félek a legjobban :(
2013. ápr. 23. 18:25
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok:(
2013. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!