Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihűlt a kapcsolat? (folyt. Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a kapcsolat? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy minek is írok, inkább csak a tapasztalatok miatt talán. Mostanában úgy érzem, hogy nem ugyan az a barátommal. Ha együtt vagyok vele minden jó, sokat nevetünk elvagyunk, de ha külön akkor nem is hiányzik igazán. És azt veszem észre, hogy néha ő is így van ezzel. Neki elég az, ha hetente 1(!) napot vagyunk együtt, de nekem elegem van ebből. Hétvégén vagyunk együtt 1 napot, mert ő dolgozik én suliban vagyok, nem egy helyen lakunk. Annyiszor elmondtam már neki, hogy nekem ez így nem jó, de olyan mintha nem is érdekelné. Nem tudom mit tegyek. Jól jönnének a tanácsok. 20/L
2013. ápr. 23. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki
2013. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ki
2013. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Elég érdektelen a kapcsolat mind kettőtök felől ahogy így olvastam ..
2013. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, monddj nemet az unalomra, monddj nemet a kodependenciára. El kell engedni, túlhaladottá vált a dolog.. Vagy ha mégsem, meglátod, h reagál arra h dobni akarod
2013. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Részemről nem, gyakorlatilag mindent megtennék érte. Sőt a hülye fejemmel meg is teszem..
2013. ápr. 23. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Öntsd le kerozinnal és gyújtsd be!Garantáltan visszamelegszik.
2013. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ezen az utolsón nevettem egyet :D
2013. ápr. 23. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent megtennél érte? Akkor ez a baj. :) Én csak olyan nővel maradok együtt aki fenn tudja tartani bennem a vadászösztönt. Nem izgat fel akit bármikor megkaphatok :)
2013. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A mindent megkap dolog alatt nem a szexre gondoltam. Inkább túlságosan is odaadó vagyok.
2013. ápr. 23. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
az nem baj én örülnék ilyen csajnak. 9 éve varok jó csajra keresem is de sikertelenül.
2016. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!