Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy másfél éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy másfél éves kapcsolat verekedésig fajul (pof, körmölés) fiú és lány részéről is, utnána meg békülés (pár nap után), annak a kapcsolatnak egyáltalán van/lesz jövője?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kevés, de van. ha egyszer valakiből előjött a rosszabbik énje, azzal ez a későbbiekben is könnyen előfordulhat :-(
2013. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Illusi0n ***** válasza:

Ha együtt maradtok, lesz jövője...csak nem normális :D

Én nem tudnám azt az embert megbántani, akit szeretek Szerelemmel (mást sem tudnék felpofozni, hacsak nem az életemet kell megvédenem)...


Egyszer ütött meg engem egy pasi párkapcsolatban, felindulásból. 2 perc múlva már nem voltunk együtt!

2013. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kivétel, ha mindketten profi K-1 harcosok vagytok, mert akkor inkább kapcsolatépítő jellegű a dolog:)
2013. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ennek nincs, nem hiszek ilyenben, akik már eddig eljutottak, nem lesz normális kapcsolat, bár ez csak az én véleményem N
2013. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért verekedtetek? MEddig fajult? Barátnőméknél is van ilyen, ők már 10éve együtt vannak. Egyszer-egyszer veszekednek ilyen "olaszosan" aztán kibékülnek :) Mi már megszoktuk őket, meg azt is hogy csípkelődnek. Ez habitustól függ. Én nem vágyok ilyenre, nekem fontos a nyugalom a párkapcsolatomban. Engem pl a csipkelődés is felőröl.
2013. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az ex barátnője irt smst neki, h miért törölte fb-ról....és én erre kiakadtam és veszekedtem vele, minden ami bennem volt kimondtam, és majd ő is, és pofont kaptam tőle, én is vissza akartam adni, de lekörmöltem az arcát(ami nagyon latszik), és evel befejeződött...az nap este a barátnőmnél aludtam, másnap haza mentem(mert együtt lakunk 1 éve) és kibékültünk,beszélgettünk.....
2013. ápr. 23. 13:47
 7/12 Illusi0n ***** válasza:

Hát én nem tűrtem el a pofont, akármi is volt az indok :D

Szerintem nem egészen normális az a reakció, hogy egy fcb törlés miatt veszekedés közben úgy reagálja le, hogy dirr! :D

Itt nem feltétlen az okon van a hangsúly, hanem azon, hogy ütött. ..

De ez egyéni vélemény.

2013. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát. jó nagy hülyeségen kaptatok össze. :D

A lényeg, hogy próbáljátok meg kezelni az indulatokat és ha valamivel nem értesz egyet, akkor próbáld finoman tálalni, hogy ne hisztinek vegye.

Szerintem ha szeretitek egymást, egy utolsó esélyt adnék a dolognak, de csak egyet. Ha mégegyszer előfordul, akkor elhagynám. Egy vita sem éri meg, hogy verekedjetek.

2013. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De miért kellett veszekedned vele, ha az exbarátnője írt neki? Tehet ő arról?...
2013. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt még megértem h te kiakadál, h mért irogat neki az exnője, meg miért ilyen fontos h azon a szaron ismerősök legyenek,de h a fenébe jutottatok el odáig h felpofozott??? Attól h az egyik fél kiakad vmin a másik még gondolkodhat józanul... és mondhatja h jól van Drágám sajnos ez van nem tehetek róla.

Én is kiakadtam volna biztos, de ha megütne egy ilyen hülyeség miatt, ha igazi nagy probléma adodik mit csinál majd???

2013. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!