Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú barátaim féltékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátaim féltékenyek a pasimra?

Figyelt kérdés
Van egy pár fiú barátom, akikkel nagyon jóban vagyok. Most ismertem meg életem első barátját (a párom). Kb 1 hete, hogy komolyabbra fordultak köztünk a dolgok, de addig nem akartam a többi barátomnak szólni, amíg nem lett biztos a dolog. Mikor felhoztam a témát, (mivel nekem nagyon fontos az ő véleményük, és hogy szimpatikus legyen nekik) hogy mi lenne, ha lenne egy barátom, akkor egyből rávágták, hogy ők biztos, hogy nem akarnák megismerni, nem kíváncsiak rá. Mikor elmondtam nekik, hogy konkrétan van egy fiú, akivel összejöttem, és beakarom mutatni nekik, szintén felhúzták az orrukat, hogy ők biztos, hogy nem fogják bírni, nem lesznek hajlandóak "befogadni", vagy egyáltalán nyitni felé. Meg szerintük ezt az egészet elkapkodom, pedig szerintem egyáltalán nem. A srác nagyon rendes, ő szívesen megismerné őket, de nem merem elmondani neki, hogy nem kíváncsiak rá, nehogy rosszul érezze magát... a barátaim, a párom, és én is 21-22 évesek vagyunk.

2013. ápr. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Az enyémek féltékenyek rá. Vagy azért nem fogadják szivesen látnák magukat a helyében. Nem fogadták el eddig egyik barátomat sem.
2013. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fontos az, hogy megismerje a fiú barátaidat?
2013. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
P*cs barátaid vannak már ne haragudj. Egy barátnak fontos, hogy te boldog legyél. Nem pedig ki sajátítani téged. Szerintem szánalmas. Bár nem feltétlenül kell bemutatnod nekik. Csak akkor később az lesz a vita tárgya, hogy a pároddal többet vagy mint a barátokkal vagy éppen fordítva.
2013. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán azért fontos, mert a legjobb barátaim, gyerekkorom óta ismerem őket, szinte olyanok mintha a bátyáim lennének.
2013. ápr. 23. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hete vagy együtt a pároddal. Nem hiszem, hogy most az a legfontosabb, hogy barátnak, maminak, a jó élet tudja kinek bemutasd...
2013. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Unokatesóm bepasizott és rendesen féltékeny voltam habár nem barátról hanem rokonról volt szó én inkább barátomnak tekintem és a fiúját valahogy minden áron ki akartam túrni.
2013. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "barátaid" csak kamu barátok,akik előbb utóbb a pasid akarnak lenni mind...

És ő nekik csak akadály,ezért nem akarják kedvelni.

Vagy csak annyira hülyék...

De inkáb az elöbbi.De mondjuk ilyenekkel nem érdemes barátkozni,nem csak mert látszik,hogy féltékenyek,hanem mert nem is igazi barát az ilyen,aki nem tud örülni a boldogságodnak.

2013. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha a kérdezőre pályáznak érthető, hogy nem örülnek az új pasijának ettől még nem rossz barátok. Őket is meg lehet érteni. Nálam ugyanez a helyzet... most h szingli lettem próbálkoznak is rendesen. De óvodás korom óta ismerem őket, testvéremként szeretem hogy gondolja hogy most meg majd összejövünk? :(((
2013. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az "unokatesós" ugye én szintén féktékeny voltam de nem azért mert össze akartam vele jönni és rossz barát se vagyok csak mondjuk féltettem meg csak a hibát kerestema fiúban
2013. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!