Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti is féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is féltékenyek lennétek ha a barátotok még pl ismerősi kapcsolatban lenne a volt barátvőjével? És pl van facebookja és a régi szerelmes irogatások ott vannak?

Figyelt kérdés
Vagy már megint csak túl aggódom magamat?Túl féltékeny lennék?Met am én félek hogy elveszik tőlem a barátomat. :(

2013. ápr. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, te vagy túl féltékeny. Nagyon sürgősen szokj le erről, mert nem elvenni fogják tőled a barátodat, hanem te magad fogod ezzel eltaszítani, ezt garantálom.
2013. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltékeny lennék, sőt szerintem idegbeteg állat.

De rám ne hallgass mert én is rendszerint mindent túl reagálok :)

2013. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne csináld már komolyan!! Az én párom össze is jár vele, vásárolni ezt azt segit neki elintézni.- Nehogymár faceoobokon se lehet az ismerőse!!
2013. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem az hogy nem lehet az ismerőse,de viszont azért kiborít még hogy a régi szerelmes üzenetek ott vannak.. :(
2013. ápr. 23. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne már! :D Mert ismerősök? A férjemnek is vannak olyan exei, akik az ismerősei valamelyik közösségi oldalon, meg nekem is. Attól, hogy nem sikerült egy kapcsolat, még nem kell egymást köpködi, meg utálni.

A régi levelek közül sajnos mindketten keveset tartottunk meg, én most, sok év elteltével kezdem sajnálni. Nem azért, mert valaki is hiányozna a múltból, de néha úgy elolvasgatnék leveleket a régebbi korszakaimból.

2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!