Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyáltalán nem bízok a barátnőmben?

Figyelt kérdés
MIndig siránkozik hogy nem bízok benne és nekem is kellemetlen hogy nem tudok benne bízni pedig már több mint 5 hónapja egyek vagyunk. 20 évesek vagyunk. REttegek hogy flörtölni fog, rettegek hogy beleszeret másba és rettegek hogy elhagy. Volt már valakinek ilyene? Amugy egy nem fullos csajról van szó hanem egy szolidról.
2013. ápr. 23. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
ezt magadban kell lerendezni. minek félted, hisz veled van? az lesz a vége, hogy a féltékenységed miatt otthagy, oszt pisloghatsz. ezt akarod? nem.
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Te inkább magadban nem bízol :S
2013. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hanariko ***** válasza:
100%
vagy volt valami rossz tapasztalatod, vagy inkább csak saját magadban nem bízol... bármelyik is, le kéne győzni. ez így nem is kapcsolat.
2013. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy elmúlik a szerelem, az mindíg benne van a pakliban.De azzal hogy ezen agyalsz nem lesz jobb, sőőőt rosszabb lesz.A bizalom a kapcsolatok egy alapköve,hinni kell abban hogy jót választottál, és nem depizni hülyeségeken.Míg minden rendben van a kapcsolatotokban addíg felesleges ilyesmin gondolkodni.
2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges félned és féltékenykedned, mert ez megfertőzheti a kapcsolatotokat. Ha tényleg szeret nem fogja ezeket megtenni, és nem fog másba beleszeretni, ha odateszed magad a kapcsolatotokba és figyelsz rá. Ha ennek ellenére mégis, akkor sajnos nem egymásnak lettetek teremtve.
2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit hozzátennék, egy kapcsolatért tenni kell, hogy az igazán jó legyen...Mindíg!Ha folyamatosan ápolod és színt viszel bele, érezteted azt hogy kell neked , és képes vagy őt boldoggá tenni,addíg nem kell félned attól hogy elhagy.
2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Velem is volt már ilyen.

De utólag rájöttem, hogy teljesen felesleges volt:D

Mert addig csináltam azt az amúgy tökéletes kapcsolatommal amíg az nem lett a vége amit leírtál..amúgy is ez lett volna a vége és rájöttem, hogy teljesen felesleges ilyeneken aggódni mert utána még jobb csajom lett és vissza akart jönni a másik..aminek már nemet mondtam. Szóval ne rettegj inkább hagyd ott mert ő fog ,ha folyamatosan ezzel tömöd az amúgy is hülye gondolkodását.

2013. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ki az isten pontozott már megint le, mert azt írtam, hogy magában nem bízik a srác...komolyan ba.zmeg, ezt nem hiszem már el.
2013. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert magadból indulsz ki.
2013. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel először magadnak ártasz,majd a barátnődnek és végül oda a kapcsolat.Élvezd az együtt töltött perceket,örülj neki,ha látod,és veled van.Légy felszabadult,ne agyalj hülyeségeken!
2013. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!