Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a pasimmal pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a pasimmal pedig azt hittem o az igazi 4evig jartunk es megcsalt szivesen ferjhez mennek lenne jelentkezo?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uhh nem is értem miért csalt meg.
2013. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát így nem fogom megkérni a kezedet:) A kapcsolat idővel elkezd laposodni, amennyiben nem bírjátok feléleszteni, vagy szinten tartani, akkor valaki megfogja csalni a másikat, mivel elhidegül a párjától.
2013. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok,feleséget keresek
2013. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lenne-e jelentkező aki hozzád megy? így itt? gyakorikerdeseken keresel férjet? -lehet az ilyan dolgaidért csalt meg nem? érdekes vagy -.-
2013. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, kép se kell. Holnap délután ráérsz?
2013. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Úristen :)

Kösz de kihagyom, szerintem a pasid is hasonlóképen lehetett, "úristen azt akarja vegyem el, meg esküvő gyűrű gyerekek, áhh nekem ez még nem megy, hogy mondjam meg neki...ájjájjájj áá nem merem, jaj de még is kéne...na jólvan elmegyek sörözni a haverokkal, miközben iszogatnak egy bombázó tűnik fel és elcsavarja a pasi fejét hogy ő csak dugni akar se kapcsolat se feleség sörözhet is a haverokkal stb" majd a pasi ugy dönt miért ne??:)

2013. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!