Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? A volt barátnőmmel 2 évet voltunk, együtt (kisebb-nagyobb szünetekkel) általában én szakítottam, amikor úgy éreztem h már nem az igazi és csak nyűglődünk.

Figyelt kérdés
De eltelik pár hét és azt érzem, hogy nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Most is elmondanám neki, hogy mennyire szeretem, de ezt nem játszhatjuk örökké. Nem tudom mit tegyek. Nem akarok vele szórakozni, ki-be járkálni az életéből. De nélküle sem bírom. Mit kéne tennem? :/ vmi jó tanács jól jönne.
2013. jan. 16. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz...de el kell felejtened...nekem is volt egy hasonló kapcsolatom...ki kellett lépnem belőle, szörnyű volt de megtettem, és most sokkal jobban érzem magam
2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anno volt egy lány, kb 1 évet mi is úgy voltunk, mint ti. De aztán véglegesen összejöttünk, 10 éve vagyunk együtt, és van két lányunk.
2013. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd már. Már csak azért is, mert túl sokszor eljátszottad már ezt, elvesztetted a hiteled, idegesítő és fájdalmas lehet a viselkedésed a lány szemszögéből nézve. Igen, nem játszhatsz örökké. Úgy tűnik, nem tudod teljesen elfogadni ezt a kapcsolatot, nagyon sok a probléma. Az elején (talán sokáig) nagyon rosszul fogod érezni magad, de lépj tovább!
2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De nélküle sem bírom."



Talán kinyögni neki ezt:DD

2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást,akkor meg kéne tanulni kezelni a problémákat,és átbeszélni azokat.Nem egyből szakítunk,majd visszatáncolunk.Persze a szakítás csak valami pancser,dedós ok miatt jöhetett létre,ha ennyiszer visszatáncoltatok a kapcsolatba.Mondjuk én a csaj helyébe elküldenélek a **csába,ha ennyire nem tudod eldönteni mit akarsz.Ki nem állhatom a döntésképtelen,határozatlan pasikat.
2013. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebből nem derül ki, hogy a megszokás tart mellette (igazából nem szereted annyira, csak azért bírod nehezen nélküle, mert már nagyon megszoktad, az életed részévé vált), vagy a megszokás távolít el tőle (igazán szereted, de mikor együtt vagytok, nem tudtok mit kezdeni egymással, nem elég érdekes a kapcsolatotok, elunalmasodik). Vagy esetleg szeretitek egymás, de nagyon különböző típusok vagytok, ezért nehezen jöttök ki egymással amikor együtt vagytok.


Neked kell rájönnöd, miről van szó és ennek alapján dönteni. Az első verziónál akármilyen nehéz, nem a legjobb döntés, ha folytatjátok. A másodiknál csal a kapcsolatotokon kell valahogy változtatni, javítani, jobban odafigyelni a másik igényeire.

A harmadiknál meg kétesélyes: vagy megtanultuk úgy élni, hogy bizonyos kompromisszumokat mindketten vállaltok, vagy ha túl nagyok az ellentétek, akkor nem biztos, hogy egymásnak valók vagytok.

2013. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. jan. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!