Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú 22éves és nagyon helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H. dia kérdése:

A fiú 22éves és nagyon helyes, egy gond van hogy félénk és nem tudom hogyan közeledjek felé? Alig beszélünk néha megsimogat meg megölel, olyan aranyosan mosolyog. Pedig én beszédes vagyok és bele szerettem próbálkozok nála. Látszik rajta hogy fél.

Figyelt kérdés
Szeretem, de a fiú félénk?
2013. ápr. 24. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mitől fél? Talán búza. Vagy nem is fiú.
2013. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen pasi..és én se vagyok csúnya..álitólag még nem volt barátnője..:(
2013. ápr. 24. 17:35
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ha ölelget és közeledik hozzád, akkor biztos tetszel neki, szóval ne szégyellj te kezdeményezni! Én is a félénk típus vagyok és olyan jó érzés mikor nem én kell csinálnom mindent.
2013. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adj neki érthetőbb jeleket és bátrabb lesz.
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mit? régebben én is bátrabb voltam..de valamitől én is félek..félek hogy lekoppint..:/
2013. ápr. 24. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy félénk fiú biztos nem fog lekoptatni, főleg ha te közeledsz. Ha ölelget meg ilyenek, akkor csak bejössz neki. (Csak akkor ha meleg, bár kétlem.)
2013. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Reménykedem, hogy nem meleg :D
2013. ápr. 24. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert :).
2013. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na?
2013. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!