Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija lesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija lesz. Milyen legyek? Nagyon helyes a srác, nekem nagyon tetszik, szóval nagyon fontos is lenne ha bejönnék neki! És randi után mi van? Milyen "beszédes" jelek vannak egyáltalán egy ilyen randin? Mondanátok pár példát?

Figyelt kérdés

Discoban ismerkedtünk meg, táncolgatunk aztán elkérte a számom és pénteken tali egy kávézóban.

Igazából, azért aggódom, mert nem vagyok egy bőbeszédű típus. Egyáltalán nem vagyok az, sőt kifejezetten halk vagyok. Ez gondolom tuti nem jön be...

Szóval akkor mosolyogjak sokat? Azzal meg az a gáz, hogy elég csúnyák a fogaim, és hát nem szeretek mosolyogni.

Mit csináljak?


2010. dec. 15. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő 20.
2010. dec. 15. 19:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Anna?:D
2010. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha elhívott valahova, akkor te is tetszel neki. Lehet, hogy közhelynek hangzik, de add önmagadat.
2010. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első randik pont arra jók, hogy megtapasztald milyenek a randik, hogy mit csinálnod, viselkedned.
2010. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"Szóval akkor mosolyogjak sokat? Azzal meg az a gáz, hogy elég csúnyák a fogaim, és hát nem szeretek mosolyogni."

"nem vagyok egy bőbeszédű típus"

lol

én is ugyanijen vagyok XD

2010. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne foggal mosolyogj :D


Amugy mosolyogj és nevess sokat és érezd jól magad, ez a dolgod :))

2010. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beszédes jelek? A testbeszéd az egyik legjobb dolog, ugyanis nem tudatosan működik. Olvass picit az ügyben, sokmindent meg lehet tudni a másikról így, ez főleg az első randikon hasznos.
2010. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok-sok év után találkoztam egy volt osztálytársammal. Szerintem mi voltunk két legcsöndesebb gyerek. Nem volt gondunk a beszéddel, mert nyitottak voltunk a másik fel. Nem akartuk megjátszani magunkat. Persze meg is változtunk az évek alatt.

A legbeszédesebb jel, ha elhív majd egy második randira.

2010. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!