Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat vajon? Szeretne még velem lenni?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom mert már nem szeretett, és már a végén egy másik csajnak udvarolt. Nem tudom hogy összejön-e neki a lány, vagy mégsem, és hogy azért akar-e velem jóban maradni, hogy legyen kihez futni ha nem talál nálam jobbat. De nagyon furának tartom a viselkedését velem kapcsolatban. Nagyon rossz érzés volt elválni tőle, mivel én még mindig szeretem, és képes lennék visszafogadni és megbocsátani, ha ő is úgy érezne irántam. De ha már nem szeret, el akarom felejteni, tovább akarok lépni, mert így most nagyon rossz. Csak nem tudom hogy tegyem, ha mindig kapok reményt keltő jelzéseket?


Folyton engem bámul, keresi a tekintemet, köszönünk egymásnak, pedig nem éppen jó hangulatban váltunk el a szakításkor. Azt is mondta másoknak, hogy szerinte hibázott, nem kellett volna szakítani, és most nem tudja mi lenne a legjobb, nem tudja mit akar, nagyon bizonytalan magában. És azt is mondta ismerősömnek, hogy engem már nem szeret. Mi a szakítás óta nem beszéltünk.


De akkor most ezeket miért csinálja még velem? (Nem érzem azt sem, hogy barátként tekintene rám. Egy barátot nem szokás csak úgy megbámulni!) Játszani akar, ki akar használni, vagy újra meg akar szerezni? Vagy azt szeretné ha barátok maradnánk? Vagy azt várja hogy felkeressem én? Dehát ő szakított velem, és ő a fiú!


Nem tudok átlátni rajta, nekem nagyon zavaros az egész. Nagyon örülnék ha majd keresne, de ha nem komolyak az érzései, jobb lenne, ha inkább abszolút észre se venne engem már, mert így csak szenvedek a hiányában, és bizakodóan reménykedem még...


Szerintetek miért csinálja ezt? Mik a tapasztalatok? Keressem én? (Egyébként ő azt hiszi, hogy haragszok rá a szakítás miatt, pedig nem...)


Egy 17 éves lány, és egy 18 éves fiú


2013. ápr. 24. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,hogy reménykedsz még,hiszen szerelmes vagy belé.Viszont semmiképpen se alázkodj meg,ne keresd,ne könyörögj neki!Majd ha akar Tőled valamit,jelentkezni fog.Amíg nem jelentkezik,addig esélyes,hogy éppen felejt,mással múlatja az időt,éli világát Nélküled.Tehát várd meg,míg ő keres,ha meg nem keres,keress jobbat.
2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!