Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne velem szeretkezni de én még nem készultem fel eleggé. Azt mondta hogy ha 2 hónapon belül nem kap meg mindent amit akar akkor szakit. Mit tegyek? Igen-t mondjak vagy nem-et? Bevalaljam vagy ne?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
hát gondolom ez lenne az elsö nem? vagy lehet tévedek bocsi.Szal eléggé furi h igy felállít egy időpontot.szal igy nem látszik h szeretne mert ha szeretne kivárná azt az időt ami neked kell nem? sztem csak akkor vállald be ha te is akarod!! ne legyen rossz élmény .
2008. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Én a helyedbe mikor kimondta vna ezt a "2 hónapod van dolgot" elhagytam vna vagy képenvágom. Sztem ne menj bele a dologba föleg ha még nem állsz készen! Ha meg nagyon nem szeretnéd hogy elhagygon Pettingeljetek sokat! az néha már jobb is mint egy sex:P És nincs veszély:)
2008. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha engedsz a zsarolásnak , akkor ezzel azt erősíted meg benne ,hogy nálad mindent el lehet érni zsarolással
2008. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vállald be. Mi az hogy meghatározza hogy eddig le akar veled feküdni. Az lenne a normális hozzáállás hogy kivárja amig szerinted is itt az idő.


Egyébként mennyi idősek vagytok ?

2008. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud rád várni, akkor nem szeret. Ha bevallod neki hogy te ezt most nem szeretnéd, és kiállsz a saját érdeked mellett, nemhogy megúszod fájdalom és rossz élmény nélkül, hanem még az önbecsüléseden is segít. Ne hallgass rá, ha nem szeretnéd mert nem vagy rá felkészülve mond ki bátran. Ne engedj az érzelmi zsarolásnak. Hidd el tapasztalat.
2008. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
en is csatlakozom az elottem levoekhez. ez egy erzelmi zsarolas es ne menj bele. Ilyen dologra nem lehet idot allitani. vki elobb felkeszult ra vki kesobb. ha mar vki ilyennel zsarol az regen rossz. es ha megkapja azt amit akar akkor tudni fogja h a jovoben is zsarolhat mert mindent megteszel erte. Igy a szerelmi visozny nem egyenrangu. Valszeg te jobban szereted ot mint o teged. es ez igy nem fair. Gondolom fiatal vagy meg. nagyon sok jobbnal jobb pasi rohangal ne kosd le magad egy olyan ember mellett aki nem erdemel meg, aki csak hasznalni akarja a testedet es a lelkedet. Hidd el jobb most par konnycsepp mint a serelmeket egy eleten at vinni ami a jovo parkapcsolatodat meghatarozza. Tapasztalatbol mondom!! en eltoltottem 3.5 evet egy ilyen zsarnoki kapcsolatban azota sem hevertem ki a lelkem melyen es gondjaim vannak a parkapcsolatok kialakitasaban de legfokepp megtartasaban. tehat NE TEDD!!
2008. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én azonnal lapátra tenném a barátomat ha ilyet "kérne" tőlem!!!
2008. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Haggyad a picsába
2008. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszííí mindenkinek télleg sokat segitettetek:)amúúgy az a Pettingelés nem rossz ötlet...:Pmég 1szer köszíí :*:*
2008. jún. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!