Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkolnál valakit a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolnál valakit a férjed elött, akivel nem akarsz semmit, és csak barátkozásból ismerkedtek?

Figyelt kérdés
férfit
2013. ápr. 24. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapból abba se tudok belegondolni, hogy férjem legyen, szóval idealisztikusan azt mondanám, hogy semmit és senkit nem titkolnék a férjem előtt. De aztán ki tudja...
2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért titkolnád ha nem akarsz semmit? Ha titkolod az már jelent valamit. Nehogy félrekefélj mama mert megmondalak Sanyinak aztán ha hazajön a kocsmából a fejedhez veri a fagyott kutya lábát.
2013. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se tudok belegondolni :D
2013. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha titkolod, akkor nem csak barátkoztok. A barátaimat sosem titkoltam a férjem előtt, ha már valakit titkoltam, ott bizony volt más is.
2013. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az vagyok,akit titkol valaki a férje elött.írogatunk egymásnak,én csak annyi talán félre érthetőt írtam,hogy szerintem szép a lelke.Erre rögtön azt írta,nem akar szeretőt...
2013. ápr. 24. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
ne nyomulgassál akkor barom, mer honnan szedted ezt? egy müller péter könyvből? vagy az avatarból?
2013. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a hiúságát legyezgetteti veled (mert a bizsergés az kell, de nem csalná meg a férjét), vagy lépne, de csak akkor, ha talál jobbat a férjnél (de csak komoly kapcsolatért), vagy akar szeretőt, de még kéreti magát.

Ezek a lehetőségek.

2013. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!