Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan emberek akik nem akarnak semmit a másiktól csak a bolondját járatják a másikkal? Ha igen ez miért jó nekik?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor egyik ember(lány vagy fiú) úgy viselkedik mintha tetszene neki a másik,kezdeményez is,de aztán kitalálja egy váratlan pillanatban,hogy még sem akar semmit és furán viselkedik...


Itt nem arra gondolok,h megszerzi és utána hirtelen dobja,hanem arra,hogy nincs is köztük semmi.Ez miért jó? Miért teszik sokan?



2013. ápr. 24. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom fényezés, jó, ha valaki körülrajongja.
2013. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Térdkalács, nyamii!
2013. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem azt csinálta egy csaj, hogy először úgy tett, mintha érdekelném, keresett napi szinten, közben küldözgetett magáról képeket, egyre szexisebb képeket, végül meztelent is kaptam, de későn jöttem rá, hogy csak a bókokat gyűjti, valójában nem akar tőlem semmit sem.
2013. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul...
2013. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyen vagyok, bár én nem adom annyira a lányok alá a lovat. De szeretem eljátszani a "más kategóriát". Bunkóságnak tartanám, ha lefektetném őket, és azt is, ha úgy járnék velük, hogy nem vagyok beléjük szerelmes. Viszont nem akarok becsavarodni.. Beszélgetek velük, figyelmes vagyok, ajándékot is veszek, ha úgy tartja kedvem, lelkizem is, de semmi testiség. És vigyázok arra, hogy ne szóljam el magam semmilyen irányban. Így max magukat ringathatják bele abba, hogy szeretnék tőlük valamit, mert én biza soha egy szóval sem mondom.
2013. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, általába a nők ilyenek. Van egy két fíú is, de azok csak azért ilyenek, mert egyszer-kétszer őket is meszivatta egy ilyen csaj.
2013. ápr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Hajaj, de még mennyi ilyen nő van! :D A körüllengés nagyon kell nekik, meg a másik hülyítése. Tisztelet a kivételnek!
2013. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze,jól esik ha körülrajonganak,érdeklődnek napi szinten felőlem,bókolnak hogy szép vagy meg csinos,és ha ez egy olyan ember,akit kedvelek az mégjobb:)

Tényleg önbizalom fényezés,de mentségemre legyen mondva,hogy sokáig nem játszok ilyennel.Én meg szoktam mondani,elég hamar hogy bocsi,de mégse.

Sok esetben elég egy fotó,de olyan is van,amikor a belsővel vannak gondok.

2013. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

érdekes én ezt a dolgot pont a fiúknál tapasztaltam a leginkább...hisz Ők azok akik a kezdeményezők...


de köszönöm a váaszokat most már legalább tudom mi az ok...

2013. ápr. 25. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Léteznek, és főként a csajok közt. Ezek ilyen kamugép szűzkrvák, aztán fel vannak háborodva ha pellengérre kerülnek a ganéjságuk miatt...
2013. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!