Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem normális vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem normális vagyok. Kiszálltam egy féltékeny ember mellől, erre megkapom egy másiktól. Mit rontottam én el?

Figyelt kérdés

az ex tiltott, szabályozott, betegesen féltékeny volt. most megismertem egy srácot. erre ez is kezdi.


alapvetően érzékeny, bújós, monogám, kapcs.függő, félénk nő vagyok, olykor gátlásos is. hogy jön ebből le az, hogy r*bancnak néznek???


2012. jún. 29. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

csak a kérdés elolvasásánál azt mondanám hogy ribanckodsz.

változassa viselkedésen, vagy ilyesmi.. ne dobd ki a melleket annyira

2012. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érzi rajtad ezeket a tulajdonságokat, és ezt kihasználva akar sakkban tartani. MOnd meg a véleményed kerek perec így az elején. Hogy ne nézzen r. bancnak (így ahogy írod!) mit képzel, döntse el mit akar, mert ez így nem élhető.
2012. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Ez sajnos egyénfüggő, vannak olyan típusú emberek, akik nem tudják megkülönböztetni az egészséges féltékenységet, a beteges kitulajdonítástól. A jellemzésed alapján, sajnos birtoklási vágyban szenvedő partnert fogtál ki újabban. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, még az elején érdemes kilépni, vannak emberek akik a beteges féltékenykedés miatt agressziót esetleg fenyegetést alkalmazhatnak a partnerük felé, de ez a rosszabbik eset. Én azt tanácsolom ha nem érzed jól magad ilyen típusú férfi mellett, szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ez javulni nem sűrűn fog.Ez nem a te hibád.

21/F (remélem tudtam egy kicsit is segíteni)

2012. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"birtoklási vágyban szenvedő partnert fogtál ki"

ez eszembe juttatta az olvasmányaimat. állítólag a mártírszerepű emberek pont uralkodó tipusúakat találnak meg és fordítva. megérzik. és már kapcsolat is, mert kiegészítik egymást. és egyik sem boldog. és ez tartja össze őket.

mindkettő kisebbségi komlexusos.


pedig már kezdtem szerelmes lenni :(

2012. jún. 29. 18:36
 5/25 anonim válasza:
Szerintem még ne add fel, ha csak szimplán féltékeny, az jó dolog, mert fontos vagy neki és nem akar elveszíteni. De ha rossz lesz a helyzet mint az előző kapcsolatodban, ott sajnos nem sok értelme van folytatni ha nincs meg a boldogság:S
2012. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Túl sokat megengedsz, eltűrsz nekik. Állj egy kicsit a sarkadra. Annál jobban meg fognak becsülni. Sajnos sok férfi képtelen a rendes lányokat értékelni. Az odaadó-félénk lányokat pláne. És néha épp ők, akik a szavukat semmibe vevő, túl önérzetes nőket tisztelni tudják.

Neked nem kell szemétnek lenned, egyszerűen legyél bátrabb, határozottabb, és éreztesd, hogy nincs feltétlen szükséged rá (annyira, hogy bármit eltűrj neki!). Hidd el, meglesz a hatása.:)

2012. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet, hogy épp "játszmáztok". Mártírszerep, én fiúban futottam bele ilyenbe, de igyekeztem mielőbb lerázni (amikor leesett, mi a szitu), mert hiába próbáltam egyedül elérni, hogy mindketten boldogok legyünk, ő folyton visszatért az önsajnálatba. És egyszerűen kiprovokált tőlem bizonyos dolgokat. Olyan dolgokat, amelyeket a te fiúid önként megtesznek feléd, nekem viszont nehezemre esett, én nem ez a birtokló típus vagyok.:)
2012. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ilyen típusú fiúkra buksz. A meg, hogy rendelkezel a fenti tulajdonságokkal nem zárja ki, hogy félrelépj. Az ilyen lányoknál is bepróbálkoznak a fiúk, sőt, sok pasi szeretne magának ilyen barátnőt, aztán csak idő kérdése, hogy mikor dumálják tele a fejedet.

Ha még tényleg az elején vagytok, nem olyan fájdalmas kilépni.

2012. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

jelenleg a mostani is ugyanazt csinálja mint az előző. féltékenységi jelenetet rendezett és fel sem hív. én meg ülök és nézek és rosszul esik és én csak vele szerettem volna lenni, de lehetetlenné teszi, pláne hogy minél jobban magyarázkodok, annál jobban rápörög a témára, de tegnap meg inkább le sem reagáltam, hát ma annyit mondott gondolkodjak még a tegnapin, nincs lezárva.

dehát nekem nincs min gondolkodnom. nincs senkim. nem szeret senki.

2012. jún. 29. 20:05
 10/25 anonim ***** válasza:

"nincs senkim. nem szeret senki." Nem lehet ez a gond? Mármint ez a hozzáállás? :)

És talán önkéntelenül provokálod, próbálod sajnáltatni magad, féltékennyé tenni. Sz.rd le. Bocs. :D

(Sajnos tudom, hogy aki például valóban "mártírszerepet" játszik, annak fejenállva is hiába hajtogatom a magamét. :/)

2012. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!