Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőcsábász pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőcsábász pasi, aki megcsalja a barátnőjét, szerintetek lehet szerelmes a barátnőjébe?

Figyelt kérdés

Egy nőcsábász pasi, aki mindig újabb lányokat akar meghódítani, van akivel meg is csalja a barátnőjét, pedig a barátnője nagyon szép, és értelmes, mellette mindene megvan. A lány családja majdnem hogy ellátja őt, eteti, itatja, mégsem becsüli meg ezt a lányt.


Én azt vallom hogy bármekkora nőcsábász is legyen valaki, ha nagyon szerelmes egy nőbe, akkor nem létezik számára más, nincs szüksége újabb bizonyítékokra, hogy ő "jó pasi" és tud hódítani. A flörtölés bizonyos határokig még elmegy, de a megcsalás .. a viszony ..

Ha igazán szeretünk valakit, akkor tiszteljük őt, de az ilyen nőcsábászok nem tisztelik, ergo nem is szerethetik a barátnőjüket.

Maximum azt hiszik, hogy szeretik, de az nem igazi szerelem.

Mit gondoltok erről?


2013. ápr. 25. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,az ilyenek nem változnak meg senkiért sem.Max úgy csalják meg a párjukat,h az sosem jön rá.
2013. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazad van. Te az egyik csaj vagy, akivel megcsalja a barátnőjét? Egyébként pedig nem minden ember képes a szerelemre (például én sem) így nem mindenkiben van ilyen gát, hogy "jajj hiszen belé vagyok szerelmes". A tisztesség persze más tészta, az kéne, hogy legyen. Ugyanakkor lehet, hogy a barátnője egy fapin@, vagy nem szeret szopni, vagy unalmas, vagy ezer más oka lehet, hogy másokkal dug a csávó. Az persze gáz, hogy közben a csaj családját kihasználja. :( 30/N
2013. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen igazad van! Ha szeretné, nem csalná meg, és nem kéne neki más lány.

A megcsalás, vagy viszony elfogadhatatlan egy kapcsolatban. ...és mindegy, hogy valaki szerelmes a párjába, vagy nem.

2013. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ilyen ez amíg jönnek mennek a lányok, addig a szerelem is múlandó dolog.De ettől függetlenül lehet szeretni miért ne lehetne? csak nem tom h kifejezeni máshogy, többet szeretsz egyszerre.:D ők a "lányaid".


az hogy eltartják nyílván meghosszabítja a kapcsolatot de ha hajtja a vére akkor nincs mit tenni :D leláncolni se bírnád...mindent felülír.

2013. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretni mint embert, biztos szereti, én is szeretek sok mindenkit. De kétlem hogy szerelmes lenne.
2013. ápr. 25. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
És akkor mi van, ha nem szerelmes? A szerelem túl van értékelve. Sztem pl nem is létezik. Ha meg létezik, úgyis elmúlik.
2013. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
a szerelem is ugyanaz..csak dugással :D .. ahogy te képzeled csak a mesékben van :D...
2013. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szerelem egy olyan címke, amivel ma a paraszt úgy dobálózik, ahogy Dwight Howard a büntetőről. :) Ebből érdemes kiindulni, ha józanul akarsz gondolkodni az életedről.
2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nőcsábászat hátránya, hogy olyan mint egy örvény, nem lehet belőle kimászni, sokat szexelhetsz de elveszíted a régi varázst, azaz szerelmes nem igazán lehetsz, tapasztalatból írom
2013. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!