Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek, ha párotok fél év után gyereket szeretne tőletek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 28 éves lánnyal, nagyon szeret fél éve vagyunk együtt. Azt kéri, hogy csináljak neki gyereket, hogy így erősítsük meg a kapcsolatunkat.

Mit tegyek?


2013. ápr. 25. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Magához akar láncolni. Ha te még nem érzed magad késznek rá, vagy a kapcsolatotokat (fél év még nagyon kevés szerintem), akkor ne menj bele. Hisz még alig ismeritek egymást. Még rajtatok a rózsaszín köd.

Ráadásul, ha ezt a kérdést itt kell feltenned, akkor nem hinném, hogy te ezt szeretnéd.


29/n

2013. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti belemennétek, ha párotok fél év után gyereket szeretne tőletek?

NEM!

2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne menj bele. Fél év még iszonyat kevés.

Ráadásul egy gyerek nem játék, hanem egy ártatlan kis életke. Csak akkor vállaljatok babát ha mindketten készen vagytok rá! És az elsőnek igaza van, az hogy itt teszel fel egy ilyen kérdést azt jelenti, hogy még rohadtul nem vagy rá kész...

2013. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"hogy így erősítsük meg a kapcsolatunkat. "


Ha azt mondja, hogy ő már nagyon szeretne gyereket, és úgy érzi, tőlem szeretné, akkor meggondolom, de ha ilyet mond, hogy így erősítsük a kapcsolatunkat, akkor nálam tuti, elgurulna a gyógyszer. Bocs, hogy ilyet mondok, de nem is értem, hogyan lehet valaki ennyire hülye. Sok embernél ilyenkor egyszerűen azt nem fogom fel, hogy nem értik, hogy egy ember sorsával játszanak, b*ssza meg?!

2013. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet nem vagyok kész rá, mivel még csak 20 éves vagyok
2013. ápr. 25. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, akkor nem csinálsz neki gyereket, sőt szakítasz vele. Kerülni kell az ilyet messziről.
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vágnám ki úgy ,hogy a lába nem érné a földet. Repülne mint a madár.

Miért? Mert nem vagyok családcentrikus, nekem nem kell gyerek, gyülölöm a bőgőmajmokat, akár csak a felelősséget amivel járnak. Ha valamit nem jól csiálsz, elcseszel, takarítanak a börtönbe, illetve tartásdíj fizetés sem kellemes dolog.

Vagy lemond, és tudomásul veszi,hogy csak a kéjmámornak élünk egy életen át édeskettesben ,vagy keres magának egy balfácánt, aki majd csinál neki bőgőmajmokat.

Én így vagyok vele, tehát ezzel megválaszoltam ezt a kérdést.

Fél év után..hmmm elég korai.

A házasságok zöme szarrámegy, megbánják, szarul választottak, az egyik fél kiutálódik, lelép, utána a másik nyakára marad a kölök, egyedül neveli, az ilyen ember lehúzhatja a rolót egy életre, neki lőttek, élvezhető szintű élet terén.

Csak nézd meg mennyi házasság megy tönkre. Felém nem ritka.

Megnézed a celebeket, Kopasz artistasztár+fekete hajú nője esete, elég aktuális téma....

Nekem ilyen jövő nem kell. Szóval lekoptatnám a családanyáskodni akaró nőket.

2013. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NEM! nagyon fiatal vagy hozzá, borzasztó kevés ez az idő, és gond van a nő gondolkodásmódjával. ("hogy így erősítsük meg a kapcsolatunkat")
2013. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NEM!

Gyereket akkor csinál az ember, ha a párjával szeretik egymást, és családot akarnak. Az nem a te dolgod, ha a lány 28 évesen bepánikolt.

2013. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm aki pontosan 20évesen belement egy ilyen kapcsolatba egy 28éves nővel. Azóta eltelt 9év, már a nővel semmi kapcsolata nincs csak a gyerekei miatt van vele és nagyon boldogtalan szegén.
2013. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!