Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a 20 éves barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 20 éves barátom azt mondja, hogy ő soha nem fog akarni gyereket, az ezt is jelenti?

Figyelt kérdés

jelenleg úgy érzem, hogy ő az igazi, azt a tényezőt szeretném, ha figyelmen kívül hagynánk, hogy lehet hogy nem leszünk együtt akkor amikor ez már aktuális lenne.


szóval, azt mondja nem akar soha gyereket, mert nem tudná jól felnevelni, túl hirtelen haragú stb, és nem akarja ezt továbbadni egy másik embernek.


én látok benne lehetőséget a változásra.


van arra esély, hogy meggondolja később magát, mondjuk 10 év múlva már teljesen másképpen fogja látni a dolgot?


2013. ápr. 11. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet rá esély, de én ovis korom óta tudtam, hogy sose fogok gyereket vállalni, és a mai napig így gondolom.

35N

2013. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne változhatna meg? Valamilyen szinten természetes, hogy az ember fél a gyerekvállalástól, mert az felelősséggel jár. De senki sem úgy születik, hogy azonnal profi szülő lesz, ez is tanulható. Szerintem a barátod a haragját is le fogja tudni majd győzni idővel, és meg fog változni, ha akar.
2013. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam,sokáig.34voltam amikor megszületett,és most ö a mindenem 36F-
2013. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, párom 23, és most mindketten úgy vagyunk vele, hogy nekünk nem kell gyerek (hasonló okok miatt, mint amit a barátod említett).

De én már eljutottam oda, hogy talán egyszer akarok gyereket, mindannyian változunk, a véleményünk is, az övé is változhat. Valószínűleg érettebb is lesz, lehet hogy 30 évesen azt fogja gondolni, hogy már képes lenne rá.

2013. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 évesen még nagyon gyerek... tuti változni fog
2013. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti, de az is, hogy sem neked nem ő, de neki sem te leszel már a nagy Ő. Ezt el kell fogadni, annyit fogtok még változni, te is , ő is...
2013. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!