Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :O A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :O A barátom már sokszor hívott hogy menjek el vele disco ba, de nem tudok táncolni és félek hogy csak lejáratnám magam. :/

Figyelt kérdés

A barátom már sokszor hívott hogy menjek el vele disco ba,de nem tudok táncolni és félek hogy csak lejáratnám magam.. :/

Ezért mindig valami kifogást keresek... :/ Pedig nagyon szeretnék elmenni vele,meg úgy amúgy is..

Hol/hogy tanulhatnák meg táncolni?

A többi bnőm is eljárogat csak ,én is szeretnék de nekem ez a táncolás dolog nem megy ...:S Mit csináljak ???


2009. szept. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%ig biztos vagyok benne hogy ő se tud táncolni.
2009. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ő tud, nagyon sokat jár disco ba meg szórakozó helyekre...

Meg szinte mindig táncol,ha épp úgy van kedve egyszer csak elkezd akár unalomból is...

:S

2009. szept. 26. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanítson meg egy kicsit előtte.
2009. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Először is,gyúrj egy kicsit önbizalomra,aztán irány lötyögni!!!A diszkóban ugyanis általában nem táncolni szoktak,hanem lötyögni...Szóval,menj csak le vele a parkettre,és figyeld meg,mások hogyan mozognak,hogyan csinálják.Először csak próbáld leutánozni ezeket a mozdulatokat.Ha szeret a barátod,segíteni fog neked ebben,előtte is,otthon,meg ott is.Ha viszont kinevet ezért,akkor gondolkodóba eshetsz...Szóval,próbálkozz,mert otthon,a négy fal között nem fog menni,csak ha nem adod fel,és kimozdulsz picit.Ha görcsösnek,merevnek érzed magad a tánchoz,megihatsz egy pohár italt is akár.Lehet,hogy úgy könnyebben ellazulsz.Nekem ez a véleményem.
2009. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra a mozgáskordinációra amit ott művelnek mindenki képes.Csak van aki nem adná hozzá az arcát XD
2012. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tényleg így van, hogy a discos táncra mindenki képes. :D

Amúgy meg egy buliban mindenki fél hogy "jaj ugye nem fognak kinevetni" épp ezért senki nem nevet a másikon mert átérzik mivel ők se tudnak táncolni :D Igyál meg előtte egy kis felest és máris úgy érzed Te vagy a legjobb táncos :P

2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!