Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom villamos mérnök és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom villamos mérnök és ő szerinte ő egy külön világ?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ,hogy tudjak vele beszélgetni én nagyon szeretném vele megtalálni a közös hangsúlyt. Legyenek közös témáink . Neki előtte 2 éve nem volt barátnője és most vagyok én ,de nem igazán beszélgetünk . Én nyitott vagyok érdekel sok minden . Próbáltam felvetni témákat de igen nem válaszokat kapok.

Megmenteni szeretném kapcsolatot mert nagyon szeretem.


2013. ápr. 25. 18:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent ! Én kezdeményezek , sexi ruhák minden héten próbálom elcsábítani ! Nem vagyok egy lusta az ágyban hanem egy igazi vadmacska ! Elég lelombozó a folyamatos visszautasítás
2013. ápr. 25. 20:34
 22/32 anonim ***** válasza:

Szakmabeli vagyok, így kicsit oda kellene húznom, de szerintem hagyd a francba.

Aki már d.gni sem akar, annál valami komoly probléma van, vagy nem rád vágyik...

2013. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az én párom is BME-t végzett gépészmérnökként, én pedig nyelvszakos tanár vagyok, bölcsészkart végeztem. Mi mégis mindig mindenről tudunk beszélgetni. Szóval a hiba itt a ti készüléketekben lesz...
2013. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg lehet!
2013. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem meleg titokban? Kérdezz rá,hogy vonzónak talál-e még,vagy van-e neki valaki más,vagy miért nem érdekli már a szex.Ha váltott műszakban dolgozik,akkor lehet,hogy kimerült vagy túl sok a stressz a munkahelyén,attól is elő szokott ilyen fordulni.
2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én látatlanban azt mondom, hogy nem meleg, nincs szeretője, egyszerűen hyposzexuális. A lusta, önző férfiak sajátossága. Sajnos volt benne részem....
2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Akkor a frigid nők is lusták és önzők?
2013. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Akkor a frigid nők is lusták és önzők?"


Tulajdonképpen igen.

2013. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Párom is villamosmérnök, én marketinges vagyok mégis mindig van miről beszélgetni...

Figyelj, akármennyire is szereted, akivel nincs témátok, azzal nem illesz össze.

25N

2013. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Én is villanyosnak tanulok, igaz jelenleg magányos farkas vagyok, de volt már barátnőm.

Hogy az offra válaszoljak igaz, hogy nem sok ideje van az embernek BME mellett szorgalmi időszakban kábé napi két óra, vagy annyi se nekem, hajtani kell.

Amúgy engem érdekel a történelem, a politika, a foci, a forma-1, nem csak a Kirchhoff-törvényekből áll az életem. Itt nem a végzettségről van szó. Neharagudj, de emberek (mérnökök) százai örülnének ha lenne egy nő aki szereti őket, a párod meg ehhez képest... Aki egy szexi ruhába öltözött nő helyett a munkát választja... No Comment.

2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!