Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első gondolatotok amikor megláttok az utcán egy cigány csávót és egy magyar csajt együtt? (részletek lent)

Figyelt kérdés
...szóval mentek az utcán és megláttok egy cigány pasit meg egy magyar lányt mondjuk simán sétálni vagy tovább megyek csókolózni, a csávó esetleg feltűnően átkarolja a csajt. Szóval egyértelműen együtt vannak, járnak. Őszintén mit gondoltok ilyenkor?! Mi az első reakciótok/gondolatotok magatokban?

2013. ápr. 25. 18:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14-es hozzá szóló voltam, amit írtam, az igaz. Mind a kettő drogos, a saját haverjukat, barátjukat képesek voltak meglopni, nem kis pénzekkel. Ami nem bizonyítható.
2013. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
A csaj nagyon buta lehet. Sajnálom, hogy ennyire elfajzott ez a mai világ, főleg a csajokat tekintve. Nézzétek meg egy fehér, magyar csaj hamarab jár manapság négerrel, cigánnyal, ázsiaival , lassan ott tartunk hogy az lesz a gáz, ha fehér fiúja van, mert az már unalmas.
2013. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Először az, hogy : "na, megvolt-e màr az első tasli?", utàna pedig: "de jó, hogy kijöttem külföldre, nem kell adóznom, ezek szaporodni fognak..."

A vicc az hogy még mindig van olyan marha aki védi a cigânyokat...amig itt tart az orszàg, nem vàrok semmit, szerintem ez csak rosszabb lesz, beépültek ezek a tetvek a mindennapokba, mindenhovà...

2013. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát őszintén rossz szemmel nézném. Nem tartom magam egy rasszista embernek, de sajnos sokszor elgondolkozok azon, hogy ezek a valamik miért is vannak itt....
2013. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

22-es, ez csak Budapesten van így, am jah, Bp. elég szenny ilyen szempontból. :D Sok feka meg ázsiai bevándorló, tényleg azokra kapnak ott a csajok, mert milyen egzotikusak, lassan már a budapesti magyar férfiaknak parázniuk kell a fehér bőrszínük miatt :D


Am nyugat európában egyáltalán nincs ez így, ezt saját szememmel láttam több helyen is. Ott már annyi az ilyen szutyok bevándorló, hogy külön gettókba vannak tartva és iszonyatosan lenézik őket, egyáltalán nem számít egzotikusnak.

2013. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Aki ilyen negatív gondolatokat küldött az egyértelműen hülye.Szeretik egymást és kész.Kit érdekel cigány vagy magyar vagy ázsiai stb...Szerethetik egymást!
2013. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
69%
Eloszor is az, hogy az a cigany srac is magyar, mivel magyarorszagon szuletett. Masodszor pedig euiforiat okozna, es azt kivanom magamban, barcsak 100 ilyen part latnek naponta, hogy ez az ostoba, tipikusan magyar, evszazadok ota beletek nevelt rasszizmus vegre eltunjon orok eletre, es valamifele termeszetes, szivbol kiindulo nem politikailag szponzoralt intergraciorol beszelhessunk!
2013. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!