Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy a barátom nem akar velem csókolózni?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, minden jó, a szex is. Csak az a bibi, hogy általában csak szájtapuszit ad, nem lehet vele jókat, sokat csókolózni, és viszont szeretném. Mikor rákérdeztem, ő azt mondta, nem szeret csókolózni. Régebben azért ez nekem nem tűnt fel annyira. Jó, órákat soha nem lehetett vele, de azért régebben jobban benne volt. Ez baj?Tudom hogy vannak pasik akik nem szeretnek csókolózni, de én hiányolom! Mert ugye a csók a legintimebb dolog, és ő meg nem akar... Mit tegyek? Hagyjam békén ezzel?
2009. szept. 26. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk pont fordítva van ez. A barátom csókmániás, mindig szeretne hosszan, sokat csókolózni, én viszont inkább bújós vagyok, sokkal jobban szeretem például átölelni és szagolgatni. Emiatt mindig én szakítom meg a csókot, mert én hamarabb megunom, mint ő, de igyekszem kitartani ameddig csak lehet:D Nem az, szeretek csókolózni, csak nem olyan hosszan.

Szerintem a barátoddal is hasonló van, nem?:)

17/L

2009. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
háááát ha te nagyon hiányolod, akkor előbb utóbb mégiscsak baj :-((
2009. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
lehet szájszagod van?
2009. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!