Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy sok embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok embernek tetszem, mégsem akar tőlem komolyabban senki semmit?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, hogy milyen jól nézek ki, szép vagyok, de valamiért nem érdeklődik irántam úgy igazán senki. Néha beszélgetek 1-1 fiúval, alakulnak a dolgok, de aztán a végén általában nem jön össze. Tudom, hogy bennem van a hiba, csak próbálok rájönni, hogy mi lehet. 18/L
2013. ápr. 25. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Üdv. a klubban! :( Én is ugyanígy vagyok!
2013. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Képet kérnék, utána pedig beszélgetést! Ennyi alapján biztos nem tudom eldönteni.
2013. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem tudjuk mi a hiba.

Talán az,hogy azok a srácok csak dugnának.Neked viszont kapcsolat kell.

2013. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Johnny B. Goode ***** válasza:
Én lakcímet is kérnék, utána rátérhetünk a problémára ;)
2013. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tőlem se akar semmi komolyabbat, mégis próbálkozom, csak ideális nőjelölt nem volt eddig:)
2013. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unalmas vagy? Vagy a személyiségeddel lehet gond? Vagy egyszerűen csak nem veszed észre az apró jelzéseket feléd? Ezt így nehéz megmondani de ami késik, nem múlik! Ha szép vagy, kedves és aranyos, tuti lesz egy srác, akinek úgy ahogy vagy, kellesz!
2013. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni? :)
2013. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hogy tudnak nyomulni ilyenkor a srácok ... :D velem feküdj is le majd utána megmondom mi a baj !:)
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tegyél fel magadról képet mert így nem tudunk segíteni.Miért gondolod azt hogy benned van a hiba?
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a helyzetben vagyok :( 24/L
2013. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!