Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha abból lett elegem ha szó szoros értelembe rajong értem a barátnőm? Okés hogy szeret de már túlzásba viszi, régebben minden jó volt vele... 3 hónapig, de most pedig egy folytában rólam beszélünk... ennek az is az oka h nagyon ritkán tudunk találkozni 3 hónap után, és hiányzok neki. Ne azt mondjátok h én mit csináljak, hanem azt h hogyan lehet ebből a rajongásből vhogy kijózanítani a bnőmet utána szerintem el vállnak útjaink csak félek h hülyeséget csinál ha elhagyom.

2013. ápr. 26. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj le mond el neki amit ide leírtál. Ha már unod és nem érzed magad jól vele akkor szakíts mert nincs értelme tovább húzni az egész kapcsolatot.
2013. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy örülnél, hogy valaki szeret. Esetleg próbálnád viszonozni.

Komolyan mondom, irigylem egyes emberek problémáit.

2013. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem irigylendő szituáció. Én is átéltem már, marha kellemetlen. Gyakorlatilag megfojt a szeretetével.
2013. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miközben mindent megtesz érted, és a se***d is kinyalja.

Nem hiszem, hogy ne lehetne lazítani a "fojtogatáson" ha megbeszéled vele. Mielőtt elmenekülsz. Azért mégiscsak, vannak rendes srácok akik nem találnak párt maguknak. És vannak akik elmenekülnek egy szerető barátnő elől, meg sem próbálják elfogadni és megbecsülni, esetleg a problémás részeket kijavítani...

2013. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!