Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a visszautasítástól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a visszautasítástól! Hogy győzhetem le a félelmem?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok és először érzem úgy hogy egy lánnyal nagyon jó barátok lettünk és szeretnék egy szintel fejebb lépni. finoman a tudtára adtam és azt mondta hogy átgondolja és ezt mint monták sokan azt jelenti hogy nem pedig ugyérzem bejövök neki és attól rettegek hogy aztmondja hogy nem és véga a barátságunknak :S
2009. szept. 26. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam úgy van hogy ha egy lánnyal nagyon jóban vagyok megpróbálom megfektetni ha visszautasít azt mondom hogy na, próbálkozni azért szabad... és minden megy tovább...

komolyabb kapcsolatba pedig próbálok nem belebonyolódni lánybaráttal abból csak a geb*sz van...

2009. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18/F
2009. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát 15 évesek vagyunk és csak jóbarátok tehát megfektetni érdekes lenne xD
2009. szept. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!