Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet hogy nőiesebben öltözködjön?

Figyelt kérdés
Magassarkú, szoknya, v ruhák, ilyesmire gondolok... Tudom h nem jó ha beleszólunk vkinek az öltözködésébe de azért jó lenne néha. Unom már a farmergatya+tornacipő kombót, legalább randira felvehetne vmi alkalmibb öltözéket!
2013. ápr. 26. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Mar ne haragudj de jo hogy olyan ruhaba sem jarhat amibe o akar. Mi a kovetkezo? Fesse be a hajat, plasztikaztasson?


Nem mindenki szeret magassarkut hordani, en igen pl, de volt olyan idoszakom amikor fontosabb a kenyelem.....pl amikor meghuztam a bokam, sebek ilyesmi...tudod ki fog akkor felvenni magassarkut? De lehet o nem szereti, es? Fogadd el vagy keress mast, nem erolteti senki hogy vele legyel... En pl a szoknyat ruhellem, es szerencsee a baratom szeret es nem akar rabeszelni h hordjak, mert neki igy is csinos vagyok, ennyi, ilyennek kene lennie egy kapcsolatnak

2013. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
1! tökéletesen leírta, egyet értek N
2013. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Láttok újságban/plakáton egy szép, nőies ruhát, nézz rá, és mondd neki: "de megnézném rajtad, biztos nagyon jól állna"

Ez azért még nem beleszólás, csak kifejezed a vágyad. Vagy kísérd el vásárolgatni, és kérd meg, hogy próbáljon fel valami ilyet a kedvedért. Nem kell rábeszélni, hogy megvegye, csak lássa rajtad, hogy Neked ez mennyire tetszik és milyen csinosnak tartod benne. Hozzáteheted, pl. egy szexi cipő esetén, hogy "minden nap biztos kényelmetlen lehet ilyenben lenni, de azért nagyon vonzó".

Így randin, ha szeretne meglepni,a kedvedben járni, tudja hogy mit szeretnél.

Csak arról ne felejtsd el meggyőzni, hogy számodra bármiben Ő a legszebb lány a Földön!

2013. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

sejtettem hogy rögtön támadó jellegű válaszokat fogok kapni,.

de azért tegyük rendbe a dolgokat mert nagyon el vagy tévedve. az hogy bizonyos kritikával élek (amit nem is akarok így rázúdítani, mert az tényleg "bunkó" lenne) az hol jelenti azt h nem szeretem??? érdekes hozzáállás, ezekszerint ha két ember szereti egymást, akkor nagy ívben sz.rnak egymás igényeire, minden tökéletes úgy ahogy a van. soha nem ajánlasz semmit a párodnak, hátha azt hiszi már nem szereted.

aztán sír az aszsony, ha a férj elkényelmesedik, vagy fordítva, és büdösen fetreng egy szál alsógatyában egész nap a szobában...

2013. ápr. 26. 13:20
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm az építő jellegű választ, látom vannak azért normális válaszadók is, természetesen napont abiztosítom afelől h ő a legszebb. lehet h én vagyok könnyen befolyásolható, h gyakran kérdezem meg a barátnőm véleményét öltözködés terén, ezért gondoltam, rá is lehetne valahogy hatni, ha még nem is direkt módon.
2013. ápr. 26. 13:22
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Én szerintem viszont meglehet kérni ilyenre, persze szépen, tapintatosan, nehogy azt higgye nem tetszik az ahogyan öltözik. Az még nem megszabás, hogy mit vehet fel!


Kérdezd meg kedvesen tőle, hogy nincs e kedve felvenni valami szexisebb cuccot? Tedd hozzá azt is, hogy így is nagyon csinos, de úgy teljesen megvadít téged!


Szerintem nem haragszik meg, ha így mondod neki!

Én legalábbis nem haragudnék meg érte. Én is szoktam mondani a barátomnak, hogy megnéznélek ingben ami kicsit szétgombolva, egy jó nyaklánccal, mert még sosem láttam úgy és én meg arra gerjedek. Azt mondta nem az ő világa az ing, de szerintem felvenné a kedvemért egyszer kétszer. Sűrűn nem is kérném, hogy vegye fel ha nem szereti. Mondtam neki én imádlak munkásruhában is, sőt már megnézném nyakig olajosan is munka közben, mert nekem mindenhogy jó ahogy van.

2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne akard rávenni. Az már rég rossz, ha nem úgy szereted, amilyen. Elvileg ezért jöttél vele össze, nem? És gondolom eddig is hasonlóan öltözködött. Ettől függetlenül még felvetheted neki nyugodtan, de én személy szerint biztos nem vennék fel a kedvedért se szoknyát, sem magassarkút, mert nem szeretem, kényelmetlen, stb. Lehet ő is így érzi jól magát.
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

azért az se igaz, hogy sose vesz fel, mert az első 1-2 randin az volt rajta. ha vmi ünnepségre megy, akkor is azt vesz. van otthon v 5-6 magassarkúja, van amit még sose vett fel sztem.

szeretem én mindenhogy, de ahogy 6-os is mondta "megnézném már egyszer" vmi nőiesebb cuccban is. ráadásul a jó alakja is megvan hozzá.

2013. ápr. 26. 13:43
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én lány létemre mondom, hogy aki nem képes néha pár órára a barátja kedvéért kicsit jobban kirittyenteni magát, mint a szürke hétköznapokon, ott azzal valami baj van...

Én meg pont azért próbálok mindig csinosabb ruhákat felvenni, mert szeretem a páromat, és tetszeni akarok neki. Próbálom kiismerni h mi tetszik neki, bár egy pasinál azért ez nem olyan bonyolult dolog, kb 99%nak a miniszoknya/ruha jön be.

Cserébe ő is képes nem a bő gatyáiban járkálni, sőt ha veszek neki egy inget, boldogan hordja (pedig régen utálta). De sztem egy pillanatig nem gondolta, hogy nem szeretem, csak azért, mert ajánlottam neki ezt-azt. Ha fodrászhoz megy tanácsot kér, mint ahogy én is megkérdezem, hogy miylen szín állna szerinte nekem jól.


Gondolom a barátnőd az a típus aki nem hord nőies ruhákat, nem sminkel stb. Vannak mondjuk ismerőseim, akik csak addig sminkeltek amíg össze nem jöttek a párjukkal. Addig mint a vakolat, utána hirtelen egészségtelen és természeteellenes lett nekik :D (értsd: reggelente lusták rászánni 10-15 percet) Hát én sose kockáztatnám h a pattanásos arcommal égessem magam, amikor végre elmegyünk vacsizni vagy "randizunk" (azaz nem otthon ülünk)


Sztem is az a legjobb ha elviszed vásárolni, és pár csinosabb ruhára rámutatsz h tetszene benne. Vagy például nemtudom olvas e női magazinokat, de abban egy halom ilyen stílus tipp szokott lenni, na ott is mondhatod. De a legtutibb ha megleped egy szép ruhával. Azt biztos hordani fogja, csak ügyelj rá h ízléses legyen, azért...


22/L

2013. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

-"emlékszel arra a ruhára/szoknyára, ami az első randinkon volt rajtad? olyan rég láttam már...következő randira nem vennéd fel?"

elolvad attól, hogy egyáltalán emlékszel rá, mi volt rajta

-ha náluk vagytok, meglátod a magassarkút, kérd meg, hogy vegye fel, hogy megnézhesd rajta. kifejezed milyen szép, "biztos nem túl kényelmes, de következő randira kivételesen nem vennéd fel a kedvemért"

Vagy csak simán kifejezed tetszésed és rákérdezel miért nem hordja őket gyakrabban, vagy hova szokta felvenni

Szerintem ezek simán beleférnek.

Persze, minden nap macerás az ilyen, de néha-néha ki lehet csípni magunkat és meglepni a másikat.:) Még akkor is, ha farmer-pólóban is ugyanúgy szeret.

2013. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!