Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel vehetném rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vehetném rá a barátnőmet, hogy megtartsuk a gyerekünket?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátnőm 17 éves. 5 éve vagyunk már együtt és kb. 1 hónappal ezelőtt a barátnőm teherbe esett tőlem. Ő még középiskolás, én most kezdtem a fősulit. Nagyon szeretem a barátnőmet és szeretném, ha megtartaná a babát. Én el is akarom venni, de Ő nagyon fél és nem akarja megtartani. Nem mondtuk még el a szülők, de a barátnőm attól is nagyon fél, hogy a szülei mit szólnak majd hozzá. Én nagyon szeretném, ha megszülné a mi közös gyerekünket. Már ott voltam, hogy megkérem a kezét, viszont akkor mondta, hogy Ő nem tudja, nem akarja megtartani a picit. Mit tegyünk? Tudom, hogy nagyon fiatalok vagyunk.
2013. ápr. 21. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen fiatalon sztem nem kéne megtartani :/
2013. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy ezt a szülőkkel is meg kéne beszélnetek...
2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Egy 17 éves gyerekre, ne akarj már ráerőltetni egy gyereket. Sajnálom szegény csajt. Miből akarjátok eltartani a gyereket? Még a szüleitek sem tudják. Ne viccelj már.
2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Annak a lánynak be kell fejeznie a sulit.Ez a legfontosabb már ha tényleg annyira szereted.Ne legyél már ekkora önző majom,17 évesen leányanyát csinálnál belőle csak hogy neked jó legyen????????26L
2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Hallgass a komentelőkre...
2013. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

ma 22:41


Azaz!Gratulálok te is egy okos ember lehetsz...26L

2013. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

"Rávenni" felesleges.

Annyit tehetsz az ügy érdekében hogy átbeszélitek és megkéred gondolja végig alaposan.El kell fogadnod a döntését,ha ő még nem áll készen az anyaságra ( ami érthető) akkor azt nem szabad eröltetni mert komoly következményei lehetnek, a kapcsolatotok is és föként a születendő gyerek inná meg a levét.

2013. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, elhiszem hogy szeretnéd a gyereket de 19 évesen még te is gyerek vagy szinte. Most nem bántásból írom ezt, csak ezt alaposan végig kellene gondolnod neked is.

A barátnőd 17 éves, gimibe jár még, előtte az7 élet, gondolom még bulizna, szórakozna meg szerintem tovább is szeretne majd tanulni. Egy gyerek mellett ez hogyan fog majd menni.

Ha te fősulin vagy akkor miből fogod eltartani, a barátnődtől sem várhatod el hogy menjen el dolgozni mert érettségi nélkül is elég nehéz munkát találni ami fizet is valamit. Én azért nem erőltetném ha nem akarja.

Lehet máskor is gyereketek ha már kicsivel idősebbek lesztek, és beindul a karrieretek, meg biztosabb anyagi hátteretek lesz.. meg ugye ne feledd hogy a szülőkre sem lehet mindig számítani, ha nekik nem lesz pénzük akkor nektek sem ha ők tartanának el. Egy gyereknek rengeteg mindent meg kell adni, babaágy, pelenka, és még sok más, és ez egy kisebb vagyon lesz nektek, plusz éljetek is meg. és a barátnőd 17 évesen persze hogy fél ettől, szerintem még nem is áll készen a dologra, és ne erőltesd ha nem muszáj mert ha erőltetésből tartaná meg akkor pszichésen kiborulhat és gondolom ezt te sem akarod.

Máskor is lehet gyereketek manapság már nem úgy végzik az abortuszt hogy utána ne lehessen gyerek, simán lehet utána is.

De szerintem gondolkozz el ezen, mert ez nem játék. és gondolom nyomorba sem akarod felnevelni a gyereked, mert az nem élet neki, és nehogy ez komoly lelki sérelmet okozzon.

2013. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ocean blue-val és 26L-el értek egyet.
2013. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne akard rá erőltetni!! A barátnőd is még egy gyerek.. Először beszéljétek meg szülőkkel, de ők is ugyanezt fogják mondani, csak kicsit durvábban, és keményebbek is lesznek, az tuti!
2013. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!