Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem kb 1 hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kb 1 hónapja szakított velem. Fog keresni még?

Figyelt kérdés
Azt mondta hagyjam békén le is tiltott facebookon van egy másik csávó az exem azt írta vele nagyon jól el van . (de szerintem csak kamu többen is mondták ) Mikor együtt voltunk azt mondta az exem soha nem felejt el és tartani fogja a velem a kapcsolatot mind1 miért szakítunk de ehhez képest letiltott nem ír. Fog keresni még?
2013. ápr. 26. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták már ezt páran, és egyikkel sem tartom a kapcsolatot :D, nem fog keresni...
2013. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért kérdezem mert azt konkrétan nem mondta nekem hogy nem szeret meg ismerősöknek is azt mondta szeret De "most jó neki kicsit szabadnak lenni " ezt mondta egy havernak
2013. ápr. 26. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 Kamu, ne dőlj be. Egy pasi ha szeret téged, az nem enged ki a kezéből téged.
2013. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ex... mindenki a sablonszöveget nyomatja, amit akkor lehet komolyan gondol...

Lehet nagyon ráakaszkodtál a szakitás után.

ha meg nem akkor neki igy könnyebb tovább lépni és felejteni.

Te is keress mást, próbáld meg elfelejteni.

remélem sikerül

2013. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi és a barátnőm dobott :D
2013. ápr. 26. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Jah, hogy te pasi vagy? és mit műveltél, hogy most itt vagy kénytelen kérdezősködni?:D
2013. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a másik sráccal is beszélt és már a srác becézgette és mondtam válaszon azt mondta az exem engem választott ( itt biztos vicces kedvében volt azért mondta :D ) hát így veszekedünk sokat mondhatni elegünk lett egymásból de viszont sokan mondták hogy várjam ki mert keresni fog és valaki meg kérdezte szeret-e de erre a kérdésre senkinek nem válaszol szóval nem vágom o.O
2013. ápr. 26. 18:41
 9/9 Andii1 ***** válasza:
még meg is fog dugni!
2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!