Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csináljak? Hogyan kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináljak? Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy a legjobb bnőm báttyával volt egy kis kavarás anno, annyi volt az egész hogy egyik este unatkoztunk mind a ketten és találkoztunk és ő meg megcsókolt ... aztán meg folyton oda bújt hozzám, meg ölelgetett meg simogatott. Aztán sajnos én elkerültem otthonról fél évre :/ és ez a dolog megszakadt :/ és most visszakerültem és megint beszélgettünk, meg minden,és nemtudom h h kezdjek bel, hisz mégis csak a legjobb bnőm tesója :/de viszont meg van az a kölcsönös vonzalom ami kell. most az előbb is találkoztunk de most nem volt csók meg semmi, bár láttam rajta h elég fáradt volt, szóval mondtam is neki h menjünk haza ... ami még jó h kb 250 mre lakunk egymástól, szal az nem olyan nagy táv :)

A kérdésem az lenne, hogy mit kellene tennem ? hogyn közeledjek hozzá ?


2013. ápr. 27. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
adj jeleket, és venni fogja a lapot!
2013. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma egész nap húztuk egymás agyát, szal ez már alapnak jó, de pl még mire gondoltál ? őt az a baj h sztem máshogy kell kezelnem, mert a bnőm bátya és félősebb :/
2013. ápr. 27. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából Te vagy a nő, neked kell tudni ezeket a praktikákat. :) Én valahogy mindig ráérzek, vagy éreztetik velem, ha valakinek tetszek, és eddig mindig bejött.

Nekem mondtak már olyanokat hogy milyen kedves vagyok, túl kedves, egyre jobban nézek ki stb.. lehet azt éreztetni valakivel, hogy a másiknak bejön :D

2013. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!