Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy meg kell beszélnün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy meg kell beszélnünk, de nem tudom hogyan kezdjek bele? Kicsit rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

A kérdésem előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nem olvastam el ugye,hanem megbeszéltük h mi volt ez. Akkor azt mondta h csak ideges volt és azért irta...


Tegnap kiderült h ez a lány mostanában elég gyakran felhìvja-nem is tudom minek adta meg a számát neki... Azt mondja őt is zavarja h hivogatja,de nem akar túl bunkó se lenni vele mert a lány bátyjával is jóban van. A lány ilyen család barát kedvezményt akar beállítani h ingyen beszéljenek. Mondtam h ez azért van mert azt irta neki amit... És hogy most azt hiszi lehet h van esélye nála... Bár nem értem a lányt sem... Több mint 300 km-re van tőle.


Borzasztóan idegesít az h hivogatja ..


A történethez még annyi hozzátartozik,hogy a munka és a sok veszekedés miatt,mindketten hazaköltöztünk a szüleinkhez. A munka a lakóhelyünktől 270 km-re volt,és mivel le építés is volt,meg sokat vitáztunk haza jöttünk.

A volt iskolatársnő a munkahelyünktől viszont már nem lakik olyan messze,mint így most h itthon vagyunk.

És most így beugrott h volt pár alkalom mikor elment oda ahol régen lakott,pár gyerekkori barátjával találkozni... Lehet akkor ezzel a lánnyal is találkozott?


Egyébként úgy érzem,hogy ha nem vagyok ott mikor hívja,akkor nem is tudnék arról h ők telefonon beszélnek egymással. Igy utólag kicsit bánom h akkor mikor volt lehetőségem nem olvastam el a beszélgetést... Nem szeretnék sem kombinálni,sem féltékenykedni,de vmiért rossz érzésem van ezzel kapcsolatban


2013. jan. 20. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem az előző kérdést is. A beszélgetésetekkor csak annyival intézte el, hogy "ó, ideges voltam"? Vagy azért hosszasan folyt a csevej? Egyébként, ha ő azt állítja, zavarja a lány hívása, miért nem tesz ellene? Azzal igazán nem válna tuskóvá, ha ennyit mondana: "Ne haragudj, én nagyon tisztellek és kedvellek, sosem szeretnélek megbántani, de valamit muszáj kérdeznem. Tudod, hogy barátnőm van, akit szeretek, és ennek függvényében nem teljesen tiszta előttem, miért is beszélgetünk mi olyan sokat és hosszasan."

Amúgy lehet, hogy semmit nem akar a lánytól, és minden úgy van, ahogy neked elmondta, de fiú és lány között csak nagyon ritkán alakul ki igazi, mindkét oldalról ugyanolyan szinten elképzelt barátság.

Szóval kérdezz rá még egyszer, de ne légy faggatózó, gyanakvó. Érezze rajtad, hogy te bízol benne, szereted, csak ez neked kissé rosszul esik. Viszont, ha számára ez a barátság annyira fontos (és úgy érzi, a lány semmi mást nem akar tőle), akkor te képes vagy ezt elfogadni.


22/L

2013. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,mikor arra az üzenetre rákérdeztem,akkor azt mondta h mivel elötte vesztünk össze,ideges volt,és abban a pillanatban mikor leirta ugy gondolta az lenne a legjobb. De nem akarja h szét menjünk,hanem h oldjuk meg a dolgainkat.


Viszont eléggé zavar hogy telefonálgatnak ezzel a csajjal. Jó tudom,nagyon messze van esélytelen lenne h megcsalna vele most vagy bármi... viszont a régi telefonszámát nem adta meg neki,nem értem az ujat miért adta meg neki h tudjanak telefonálni... MIért nem jó ha csak fb-n beszélgetnek? Kicsit gyanús az egész dolog... De lehet csak én kombinálok bele már mindent.

2013. jan. 20. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Namost ennek a jelenetednek semmi értelme. Hagyd ezt a hisztis performanszt, nem megható. Tényleg nem. Ha valóban problémája van veled, már komolyan fontolgatja, hogy otthagy, akkor csak annyit üzensz ezzel a féltékenykedős-sírós szarral, hogy szánalmas vagy. Emiatt előbb-utóbb nem fog felállni neki, mivel egy szánalmas nőt senki nem akar dugni. Nem fog tisztelni sem, ami szerintem egy kapcsolat alapja.


De van megoldás.


Hagyd a párodat, had beszéljen, amit csak akar és azzal, akivel csak akar. (Ennek amúgy is alapnak kéne lennie.)


Ezzel párhuzamosan koncentrálj arra, hogy melletted jobban érezze magát, mint más nő mellett. Ne nyafogj neki a hülye kis gondjaidról, ne fárasszad az őt nem érdeklő témákkal, ne hozz elő régi veszekedéseket vagy nézetkülönbségeket, hanem legyél vele türelmes, előzékeny, kedves, főzzél neki, szopjad le és simogasd a karját-vállát-lábát, miközben sziesztázik. Biztos szokott olvasni vagy valami.


Az ember jól felfogott érdekében arra megy, amerre jobban érzi magát.

2013. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromság ez a beszélgetés, mert nem kell. Itt most szerintem nem beszélni kell, hanem cselekedni. Viselkedj vele szépen, és nem lesz miről beszélni. Jóval később meg felhozhatod, hogy hogyan is volt ez meg az.
2013. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem hoztam fel neki még a témát,és ő sem mondta hogy hívta volna az a csaj. Nem az zavar hogy telefonon beszélnek,hanem az hogy úgy érzem hogy ha nem vagyok vele amikor hívja a csaj,akkor nem is tudok erről az egészről. Meg olyan furcsán beszélt vele,mikor hívta h hát most nem jó,majd máskor beszéljünk,stb... Nem értem miért nem mondta meg,hogy most a barátnőmmel vagyok vagy vmi hasonló. Tényleg vmiért nagyon gyanús az egész dolog nekem. Beugranak olyan részletek,amikor együtt laktunk és ő elment a gyerekori barátaihoz,mivel ahol laktunk már közelebb voltak ők is,mint most és onnan már ez a lány sem lakik túl messze... Akár találkozhattak is.

Gyakran mikor együtt laktunk,belém kötött hogy sértődjek meg ő meg elmenjen egyedül a barátaihoz,mert tudta h igy hogy elötte összevesztünk nekem nem lesz kedvem menni.


Azt érzem hogy hazudik nekem ezzel kapcsolatban.

2013. jan. 22. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát, kipróbáltátok az együttélést, de nem ment, sokat veszekedtetek. Úgy érzed, titkolódzik a barátod ezzel a lánnyal kapcsolatban és előfordulhat, hogy a hátad mögött találkoztak is. Összességében tele vagy kétellyel, rossz érzéssel és a barátod a legkevésbé sincs azon, hogy ezeket a kételyeket eloszlassa, éreztesse, hogy csak te vagy számára. Akkor most mit is vársz ettől a kapcsolattól?
2013. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!