Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hétvégén két programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hétvégén két programot is lemondtam egyik barátnőmmel és csak annyit írt nekem ma, hogy: Sajnálhatom, hogy nem voltam ott, mert nagyon jól sikerült az edzés (csak ketten lettünk volna). Szerintetek tetszem neki és azért írt ilyet?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Tavaly megismertem egy lányt egy tánctanfolyamon. Körülbelül fél éve elkezdtünk gyakrabban találkozni. Azóta eljárunk rendszeresen táncolni, bulizni, és már egyszer el akartunk menni közösen edzeni (csak kettesben). Mostanában már egyre több eseményre hív el, hasonló sportot is űzünk (de nem egy helyen). A hétvégéket egyre gyakrabban töltjük együtt. Úgy érzem, kezd valami kialakulni kettőnk között, ami miatt a dolog nem "pusztán barátság".

2013. ápr. 27. 10:04
 1/1 Simon0211 válasza:
Hát barátom, azok alapján amit leírtál már régebben is lecsaphattál volna rá, de sebaj akkor most itt az ideje hogy elhívd a lányt egy tisztes randira!
2013. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!