Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szombaton leszünk a barátnőmmel fél évesek. Szerintetek meglepjem egy közös képpel, vagy írjak neki 1 verset, illetve irjak le sok dolgot ami miatt szeretem, és adjam oda neki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy pelenka jobb ötlet ha fél évesek lesztek.
2013. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát,ha nagyon romantikus akarsz lenni,lehetsz költő.

Ám ha a nőd lennék,valami izgalmasabbra vágynék.

2013. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a képnek örülnék a legjobban :)
2013. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Már a fél év is számít? :D Az még lószar se.
2013. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányfüggő. A kép mindenképp jó, a vers akkor, ha szereti a verseket, vagy máskor is szoktál írni, és tudja rólad.
2013. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én annak örülnék a legjobban, ha egy teljes napot vele tölthetnék, közös program lenne a legjobb:-) És közben meg elmondhatod neki, hogy miért szereted, és kedvesedhetsz neki egész nap, dicsérgesd, az jól esik a lányoknak:-)
2013. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!